Report Bia a spol

Hlášení aktivit v rozporu s pravidly serveru včetně screenshotu.
frazerbombus
Příspěvky: 10

Re: Report Bia a spol

Příspěvek#11 » 13 bře 2016 23:52

To nemělo bejt jako sranda na tebe. Já už to jenom zlehčuju, protože sem nasranej, tohle není normální. A doufám, že se klukům rozsvítí až za těch 24h vychladnou.

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: Report Bia a spol

Příspěvek#12 » 14 bře 2016 00:06

V pohodě.. ;)

Po tom každodenním psaní a slovíčkařením i umě pracují nervi. :o

Už bych to neřešil, pro mě je to uzavřený, Popojedem...
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

boblig
Příspěvky: 2

Re: Report Bia a spol

Příspěvek#13 » 14 bře 2016 00:47

Trest přijímám a předem se omlouvám že si neodpustím drobné rýpnutí. Jde jen o to že ano udělal jsem chybu, omluvil jsem se hned, nemělo by se to stávat, stalo se. Představoval bych si ale že jako první se to ty lidi budou snažit vyřešit normálně a civilizovaně, dokonce si myslím že kdybyste to tak řešili tak dostanete všechny svý věci zpět a ode mně třeba i s malým bonusem.
To že místo boje a normální domluvy radši screenujete a hysterčíte (omluvte ten výraz ale lepší jsem prostě nenašel) a hned vytváříte obrovskou kauzu se mi tedy moc nelíbí.

Opakuju, přijímám trest za porušení pravidel, jen si myslím že i gmka by byly radši kdyby takový věci furt nemuseli řešit a ti hráči si to dokázali většinou vyřešit sami. Mám bohužel dojem že každého alespoň trochu pvp hráče považujete za netvora s kterým nelze slušně jednat a bavit se, ale snad nikdo prostě nechce nahánět ego na nebohých farmářích a odhánět je od serveru i samotné hry. Je mi ale jasný že určití lidé ty bláboly o egu a aroganci budou stále opakovat dokola jako svou mantru.

Henry
Příspěvky: 18

Re: Report Bia a spol

Příspěvek#14 » 14 bře 2016 08:50

Bobligu prosimte vysvetli mi, jak maji zacatecnicky guildy, ktery jsou radi, ze se naucili stavet palisadu, jak si maji vzit sve veci skrz pvp zpet od BIA, kdyz ani nevi, jak se poradne bojuje. Zkus si uvedomit, ze jsou tu povetsinou zacatecnici, kteri se snazi v teto hre neceho dosahnout a hlavne se ji naucit. Prosimte vysvetli mi bobligu, jak to maji udelat, kdyz BIA kdyz bude chtit, vymlati tu zase celej server, protoze pvp umi. Nikdy jsem proti bie nic nemel, byl jsem rad, ze tu hrajou, rikal jsem si, super, neco se od nich naucim. Nevim jestli je to od nich RP gaming, ale po vcerejsku, kdy se motali na bitevnim poli a vyhrozovali, ze jestli jeste jednou budou trefeni, budou to brat jako vyhlaseni valky, jsem presvedceny, ze slova o aroganci a namachrovanych slovech byli dost na miste. A jestlize budou tvrdit, ze je to RP gaming, muzu tvrdit i to same ja, protoze jak se kdo chova ke me, tak se budu chovat ja k nemu, at uz jde o RP, nebo ne.

Enertis
Příspěvky: 12

Re: Report Bia a spol

Příspěvek#15 » 14 bře 2016 10:36

frazerbombus píše:Achjo. Nejvíc bude potrestán Pepek. Dal jsem mu svojí funkci hlídače dobra a on to takhle posral a ještě tam byl a někoho zabil. Bude degradován na námořníka čtvrté kategorie. Celý hrad přetře z ocelové šedé na vojenskou šeď.



No to bude paráda :Yahoo: přípravy jsou v plném proudu :good:
https://www.youtube.com/watch?v=CWbQsDLNjFk
Naposledy upravil(a) Enertis dne 14 bře 2016 10:48, celkem upraveno 1 x.
Veronica BIA
Constanz BIA

frazerbombus
Příspěvky: 10

Re: Report Bia a spol

Příspěvek#16 » 14 bře 2016 10:47

Doplnim klasiku - https://www.youtube.com/watch?v=CC007ZtYrD8

Po malbě proběhne přezkoušení textu. To bude peklo :evil:

Uživatelský avatar
Sainse
Příspěvky: 52

Re: Report Bia a spol

Příspěvek#17 » 14 bře 2016 12:40

Henry píše:Bobligu prosimte vysvetli mi, jak maji zacatecnicky guildy, ktery jsou radi, ze se naucili stavet palisadu, jak si maji vzit sve veci skrz pvp zpet od BIA, kdyz ani nevi, jak se poradne bojuje. Zkus si uvedomit, ze jsou tu povetsinou zacatecnici, kteri se snazi v teto hre neceho dosahnout a hlavne se ji naucit. Prosimte vysvetli mi bobligu, jak to maji udelat, kdyz BIA kdyz bude chtit, vymlati tu zase celej server, protoze pvp umi. Nikdy jsem proti bie nic nemel, byl jsem rad, ze tu hrajou, rikal jsem si, super, neco se od nich naucim. Nevim jestli je to od nich RP gaming, ale po vcerejsku, kdy se motali na bitevnim poli a vyhrozovali, ze jestli jeste jednou budou trefeni, budou to brat jako vyhlaseni valky, jsem presvedceny, ze slova o aroganci a namachrovanych slovech byli dost na miste. A jestlize budou tvrdit, ze je to RP gaming, muzu tvrdit i to same ja, protoze jak se kdo chova ke me, tak se budu chovat ja k nemu, at uz jde o RP, nebo ne.


Henry máš tak trochu pravdu určitě. Ale když si vzpomenu jaký jsou barbarosa frajeři, že když jsem s ivorym jezdil kolem claimu tak do hry vykřikovali "Tak pod srabe, tě rozkopu" ... "Dělej, bojíš se?" ... Tak bych taky čekal že to budou chtít vyřešit PvP :pleasantry:

Caffe
Příspěvky: 50

Re: Report Bia a spol

Příspěvek#18 » 14 bře 2016 13:13

To sú nám novinky. Včera vykrikovali len po boji a najviac tieto slová: ochrana a report.

Uživatelský avatar
Kejtik
Příspěvky: 72

Re: Report Bia a spol

Příspěvek#19 » 14 bře 2016 13:41

Asi bych toto vlakno uzamknul. Zacina to smerovat k urazkam a dokazovani si neceho, co nesouvisi s podstatou reportu.

Rachot
Příspěvky: 11

Re: Report Bia a spol

Příspěvek#20 » 14 bře 2016 13:59

boblig píše:Trest přijímám a předem se omlouvám že si neodpustím drobné rýpnutí. Jde jen o to že ano udělal jsem chybu, omluvil jsem se hned, nemělo by se to stávat, stalo se. Představoval bych si ale že jako první se to ty lidi budou snažit vyřešit normálně a civilizovaně, dokonce si myslím že kdybyste to tak řešili tak dostanete všechny svý věci zpět a ode mně třeba i s malým bonusem.
To že místo boje a normální domluvy radši screenujete a hysterčíte (omluvte ten výraz ale lepší jsem prostě nenašel) a hned vytváříte obrovskou kauzu se mi tedy moc nelíbí.

Opakuju, přijímám trest za porušení pravidel, jen si myslím že i gmka by byly radši kdyby takový věci furt nemuseli řešit a ti hráči si to dokázali většinou vyřešit sami. Mám bohužel dojem že každého alespoň trochu pvp hráče považujete za netvora s kterým nelze slušně jednat a bavit se, ale snad nikdo prostě nechce nahánět ego na nebohých farmářích a odhánět je od serveru i samotné hry. Je mi ale jasný že určití lidé ty bláboly o egu a aroganci budou stále opakovat dokola jako svou mantru.


Proc bychom se to meli snazit resit normalne? Kdo udelal chybu, my nebo vy? Kdyz jste se dozvedeli, ze jste udelali chybu, proc jste ve vlastnim zajmu nedojeli a veci nevratili? To jsem jeste pres palisadu kricel, ze jsme stale v ochrane. Takhle jsme to mohli vyresit bez reportu a banu. Ani vas nezname presto o vas kolovali reci ze jste .... ale chteli jsme si udelat vlastni obrazek. Vcera jste se chovali arogantne a jen jste ukazovali, ze pravidla jsou vam u zadku. Proto ten report. Pvp hrat umime, ale jaky smysl melo bojovat, kdyz jsme nahaneli skilly a hpcka byli nic moc? Ani zbran jsem u sebe nemel. Kdyz uz si ji chci vzit jsem hrdinsky bodnut do zad presto ten dotycny mel proti sobe bojovnika v plne zbroji. To jsem si mel vytahnout lopatu co jsem mel na zadech? :-D prijedte pristi vikend a muzem si zabojovat.

Zpět na “Reporty”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron