Férovost během JH

Zde jsou umístěny dořešené záležitosti, spamy, neaktuální témata atd.
Salomon
Public Relations
Příspěvky: 70

Férovost během JH

Příspěvek#1 » 12 bře 2016 21:22

Než něco napíšu, dám sem link na stream:
https://www.twitch.tv/kejtikcz/v/54003115
(moment, o kterém mluvím, začíná v čase cca 1:24:00)

Teď k věci. Předem chci říct, že mně a ani nikomu z naší guildy (Templáři) nešlo o to, abychom někoho vykradli, vše jde jasně poznat z naší konverzace na TS během streamování. Šlo nám o to zjistit, kdo klesnul tak hluboko, že musí lootovat guildy bez připojených hračů. Objevili jsme tam člena z guildy Rivia nicméně netvrdím, že byli jediní, kdo tohleto využil/zneužil a ani že to byli právě oni, kdo ty klády k hradbě naskládal (jediná věc, co mě mrzela, byla jejich podrážděná reakce v chatu). Nesnažím se tu ani o udělení trestu nebo něco takového, jen o zamyšlení ostatních, jestli je opravdu nutné tohle dělat.

Měl jsem za to, že účelem JH je si při útočení zabojovat a mít adrenalinový zážitek po týdnu plném flattování, farmaření apod.
Lady Yennefer, Honorable Member of Templars Guild

Madoss
Příspěvky: 4

Re: Férovost během JH

Příspěvek#2 » 13 bře 2016 14:56

Nechcem nikoho urazat ani nic podobne ale povedal moje meno a ja som online nebol .... Takze dakujem ze viete citat ....

Salomon
Public Relations
Příspěvky: 70

Re: Férovost během JH

Příspěvek#3 » 13 bře 2016 14:59

Ano, této chyby jsem se dopustil a omlouvám se. Není v mých silách znát všechny hráče na serveru zpaměti. Jednalo se o tvého spoluhráče.
Lady Yennefer, Honorable Member of Templars Guild

boblig
Příspěvky: 2

Re: Férovost během JH

Příspěvek#4 » 14 bře 2016 00:27

Férovost během JH? Děláš si srandu? :D Mimochodem:
Guilda, která nebude na JH, to včas oznámí a odůvodní GM.


Nevím opravdu jak si to představuješ, minimum lidí na serveru má guildovní příjmení, na fóru od nich nic nebylo ani v seznamu guild (ještě jsem se naschvál koukal jestli nemaj ochranu abych se držel pravidel) tak co sakra řešíš? To jako mám v každém claimu klepat a volat "Haló, jste doma?" Nebo předtím než se připojim na server se musim nějak našrotit seznam jmen a ke komu patří? Mám mít křišťálovou kouli? Jinak to je stejně fuk, to že někdo kdo je na serveru druhý den využije JH aby se obohatil třeba na guildě která už nehraje (zvířata už byla dávno chcíplá btw) je přeci naprosto normální a jestli to nejseš schopen pochopit tak se asi nemáme o čem bavit. Veřejně jsem ani nic nenamítal proti štědrému ochrannému systému na tomhle serveru byť jsem tak štědrý nikde jinde ani na jiném cz/sk serveru neviděl, prostě jsem chtěl respektovat nastavení serveru a pravidel, ale to co ty píšeš to už je fakt dost extrém.

Salomon
Public Relations
Příspěvky: 70

Re: Férovost během JH

Příspěvek#5 » 14 bře 2016 09:07

Ahoj

Očividně ten, co tu teď něco řeší jsi ty, ale to je jedno. Já napsal jen svůj postřeh, to je celé. To, co jsem tím chtěl říct je shrnuto v poslední větě:

Měl jsem za to, že účelem JH je si při útočení zabojovat a mít adrenalinový zážitek po týdnu plném flattování, farmaření apod.

Ale jestli je pro tebe, "velkého pvpčkaře", priorita se raději obohatit než si zabojovat, tak je to tvoje věc. Vím, že tenhle postup je podle pravidel a nechci na tom nic měnit, je to jen na svědomí každého hráče, jakým způsobem si chce JH užít, ale osobně si myslím, že trocha férovosti ničemu neuškodí. (btw. Jak víš, že dotyčná guilda nehraje? Zvířata pochcípaly i nám a hrajeme. Ale ted už určitě ti vykradení hrát nebudou, když se připojí a všechno budou mít pryč)

Jo a jinak k tomu rýpnutí ohledně štědrého ochranného systému. Ten systém, o kterém mluvíš, přilákal na server velký počet lidí a dlouhodobě se tu shromažďuje asi nejpočetnější CZ/SK komunita. Proč? Protože na ostatních serverech se banovalo za každou blbost, byly velké lagy atd. Tady se snažíme o lidský přístup a věříme v to, že se dá všechno (nebo alespoň většina) vyřešit domluvou a pouze v krajních případech se sahá k tvrdším opatřením (viz tvůj ban).

S pozdravem,
Salomon
Lady Yennefer, Honorable Member of Templars Guild

Caffe
Příspěvky: 50

Re: Férovost během JH

Příspěvek#6 » 14 bře 2016 12:03

Koncovkou hry je bojovať. Hrad a ekonomiku buduješ len preto, aby si mohol bojovať. Účelom JH je umožniť útočníkom vyrabovať hrad na ktorý útočia. Túto možnosť si nakoniec vydupali hráči pretože nebola od začiatku open bety v hre implementovaná a presne z toho dôvodu ktorý som napísal. Boj by sa nemal obmedzovať iba na JH. Samozrejme je na každom adminovi či chce, aby sa bojovalo viac alebo menej. Aby som teda zhrnul myšlienku čo som chcel napísať: účelom JH je vyrabovať hrad. Žiadny iný účel JH nemá.

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: Férovost během JH

Příspěvek#7 » 14 bře 2016 12:30

Jen upřesním: "Není na adminovi co chce, je na hráčích co chtějí (proto ankety). Na mě je hlídat dodržování pravidel"

Účelem JH je rabování hradu při nepřítomnosti lidí kteří si budují ekonomiku nutnou k obraně, tím je odradit a snížit počet protivníků na serveru. Tak to pak chápu :good:

Díky odrazováním hráčů jsou právě vznikající ochrany a prohlubování pravidel "blbu vzdorný"
Je to jen o komunikaci, mezi hráčema. Tohle není server že silnější přežije, jde o to se sehrát.

Pochopte to už :x
Naposledy upravil(a) Hači dne 14 bře 2016 12:37, celkem upraveno 1 x.
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

frazerbombus
Příspěvky: 10

Re: Férovost během JH

Příspěvek#8 » 14 bře 2016 12:33

Promiň Hači, ale já tu viděl snad jednu, dvě ankety. Třeba o tom, jestli se bude útočit na claim mimo JH nevim. To sem se akorát doslechl něco o Pavlovi. Jestli sem to neviděl a bylo to tu, tak se omlouvám.

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: Férovost během JH

Příspěvek#9 » 14 bře 2016 12:38

:D jedéééém bomby :D Bohužel převážně komunikuju s hráčema ústně, takže nemám důkazy.. A nebo mi píšou svůj názor..
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Caffe
Příspěvky: 50

Re: Férovost během JH

Příspěvek#10 » 14 bře 2016 12:45

Omyl Hači, je to na tebe v akej rovine to chceš držať. Nie na tom čo chcú hráči. Jeden chce to, druhý zase niečo iné, nedá sa vyhovieť každému a je na tebe čo ty chceš. Vždy to bude tak, že niekto odíde a niekto zase príde.

Zpět na “Archiv”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron