BIA na serveru

Zde jsou umístěny dořešené záležitosti, spamy, neaktuální témata atd.

Hlasování: BIA na serveru?

ANO
13
68%
NE
6
32%
Celkem hlasů: 19

Uživatelský avatar
lama6543
Příspěvky: 12

Re: BIA na serveru

Příspěvek#11 » 07 bře 2016 22:04

Ať si hrají kde chtějí, vždycky musí být někde někdo koho všichni nenávidí :Yahoo: A to že jsou dobří není důvod aby zde nehráli. Ještě bych dodal že pokud neporušují pravidla, tak mi tahle anketa přijde zbytečná :)
S pozdravem Connor.
Král je mrtev, ať žije král!

Caffe
Příspěvky: 50

Re: BIA na serveru

Příspěvek#12 » 08 bře 2016 10:41

Správny názor, my sme vždy boli proti zneužívaniu bugov hry. Niekedy je síce na hranici čo je bug a čo úmysel vyvojárov, aby bolo možné. Ale vyslovene sme proti levitujúcim objektom, ktoré sú bugom. Ostatné je na adminovi v akej rovine to chce držať. Z môjho pohľadu ale čím viac pravidiel tým horšie pre hráčov. Lama palec hore za tvoj názor. Tak by to malo byť. A myslim, že našim problémom nie je porušovanie pravidiel. Ani neviem, v čom je problém s nami.

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: BIA na serveru

Příspěvek#13 » 08 bře 2016 11:16

Jen upřesním.. :)

Tahle anketa vznikla na popud některých hráčů, který mi ve zprávách dávaly najevo "Co tu zase ta BIA dělá at jde pryč". Proto je tu ta anketa aby se mohly veřejně vyjádřit a odůvodnit své přesvědčení. Nic jiného v tom není. :D

A jak tak koukám u záporů 3x NE a důvod?


Takže to beru spíš jako ukliknutí. Krom Rudy :pardon:


Tak zase popojedem :drinks:
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Uživatelský avatar
Kejtik
Příspěvky: 72

Re: BIA na serveru

Příspěvek#14 » 14 bře 2016 15:53

Před návratem klanu bia na server jsem hlasoval pro, i když jak jsem psal v příspěvku dříve, mé zkušenosti s klane bia z ostaních her nebyly dobré. Doufal jsem, že skupina co hraje lif bude jiná a proto si zaslouží šanci mě o tom přesvědčit. Nyní po cca 14 dnech měním svůj názor na NE. Bia mě dokázala pouze svou aroganci, nečestnost a neschopnost dodržovat pravidla, slovní dohody či varování nebo upozornění stejně jako v jakékoliv hře, ve které jsem měl tu smůlu je potkat. A pokud se rozhodnu hrát s ostaníma hráčema serveru připravujcí se MMO, rozhodně nechci být jakkoliv spojován s klanem bia.
Toť je má osobní zkušenost a můj soukromý názor.

Uživatelský avatar
Sainse
Příspěvky: 52

Re: BIA na serveru

Příspěvek#15 » 14 bře 2016 16:19

Kejtik píše:Před návratem klanu bia na server jsem hlasoval pro, i když jak jsem psal v příspěvku dříve, mé zkušenosti s klane bia z ostaních her nebyly dobré. Doufal jsem, že skupina co hraje lif bude jiná a proto si zaslouží šanci mě o tom přesvědčit. Nyní po cca 14 dnech měním svůj názor na NE. Bia mě dokázala pouze svou aroganci, nečestnost a neschopnost dodržovat pravidla, slovní dohody či varování nebo upozornění stejně jako v jakékoliv hře, ve které jsem měl tu smůlu je potkat. A pokud se rozhodnu hrát s ostaníma hráčema serveru připravujcí se MMO, rozhodně nechci být jakkoliv spojován s klanem bia.
Toť je má osobní zkušenost a můj soukromý názor.


Myslím že byste se měli zdržet u používání slov jako čest a neschopnost hrát podle pravidel, když to zrovna tobě a několika dalším od vás nic neřiká.

Uživatelský avatar
Sainse
Příspěvky: 52

Re: BIA na serveru

Příspěvek#16 » 14 bře 2016 16:39

Kejtik píše:Nevím co tvůj příspěvek měl společného s hlasováním o přítomnosti klanu bia na serveru. Zde můžeš rozvést svůj myšlenkový pochod.


Co jsem napíšem zkopírujem i do topicu s BIA...

Tak kde začnem, asi když BIA byla poprvé na serveru a ty jsi zneužil své GM práva a s naházenýma stata si vyzval Kazara na "čestný souboj", ano řikal jsem, že dál to není potřeba řešit, ale když chceš používat slovo nečestný tak si zameť před prahem. To k tvé cti

Rod Barbarosa nechtěl ochranu, a ani jí ze začátku neměli, když chcete vytahovat že BIA neumí hrát podle pravidel tak já vytáhnu pravdu. Pavel Templář když už jste ho měli plnej krk (co mi každý z vás na TS několikrát opakoval, nejspíše jemu pak řikali to samé o mě), jste ho opustili s myšlenkou uděláme si nový hrad. Ale co ho nenapadlo ? Co takhle si vybrečet, že když přejde k Barbarosům a oni dostanou ochranu tak Vám nechá hrad ? Voala ,vy máte hrad a oni ochranu. To k vašemu "hrání dle pravidel" nemyslím si že jiný hráči by měli možnost takhle vyměnit ochranu za Váš hrad.

Včera jsme vám si ve 3 lidech přeskákali palisády, zabil jsem vám dvě ovce, uzemnil dva lidi ve skladu a jednoho zabil jen s kladivem beze zbroje a s 30 hp, potom jsem umřel, a šel jsem vystřelit jeden náboj z trebuchetu. Co nenapadlo myslím že krom Potkyho a Hačiho celý váš klan ? ;) No , půjdem na tejpka, který nemá zbroj, zbran, jen debuff a resskillujme ho dokola . Hačiho jsem jednou seknul když jsem viděl že mu to spadlo a nechal jsem ho být, když mě to spadlo u Vašeho hradu a logoval jsem se, tak po mě hned každý šil a sekal, i když každý ví jak dlouho to nabíhá. Budiž, a proč jsem se jednoduše neologoval ? Zkrátka nerad utíkám, narozdíl od tebe když jsem tě s 0 hp 2v1 nahitoval tak až si utekl na koni rychlostí blesku :lol: . No a to je zase k té tvojí "cti". A to nebudu jmenovat, že jsi typ člověka "kam vítr tam pláž" a každému taky řekneš co se ti hodí. Bohužel to není už styl hraní ale špatná osobnost člověka.

No asi takhle... Kluky z BIA znám, hraju snima, a jsou to normální v poho tejpci. A i když jsem je neznal a potkal jsem je ještě s Váma na Bloody Roots, tak mě nechali s Kazarem 1v1 i když tam byli všichni, nechali čestný souboj, když mi to spadlo, nechali mě ujet na koni abych si mohl v klidu uspořádat hru po novém načtení, a nikdy nebyli nijak zvýhodnění adminem... Což mě přivádí k otázce ... Vadí Vám to že tady hraje BIA ? Nebo Vám vadí že i přes všechny Vaše výhody, který jste měli (neřikám že je furt máte) Vám dokáží odporovat ?

Kazar
Příspěvky: 14

Re: BIA na serveru

Příspěvek#17 » 14 bře 2016 17:04

Ďakujeme Sainsovi za objasnenie situácie. Dúfame že ľudia začnú na nás inak pozerať ako na krvilačných podvodníkov čo hľadajú len medzery v pravidlách.

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: BIA na serveru

Příspěvek#18 » 14 bře 2016 17:22

Dobře Sainse,
jelikož jsi vložl do tématu i mě. Budu pokračvat s taháním špíny a budeme se tu dohadovat třeba týden.

Doufám že to pak celé dáte na stránky BIA když se tím oháníš.

Prvotně začnu tvou ctí..
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Uživatelský avatar
Sainse
Příspěvky: 52

Re: BIA na serveru

Příspěvek#19 » 14 bře 2016 17:24

Tak můžeš vyházet špínu jak chceš Hači :D Ale já jsem nikdy nenapsal že jsem čestný , protože vím, že nehraju dle cti :D

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: BIA na serveru

Příspěvek#20 » 14 bře 2016 17:32

Mě už ty vaše uplakaný dohady vážně nebaví. Tohle snad už ani není komunita s občankama.

Kdyby to alespon někam vedlo ale ne.. To je pořád dokola kdo má větší bábovičku! BIA vs komunita
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Zpět na “Archiv”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron