Nudíte se na serveru? Chcete víc PvP?

Zde jsou umístěny dořešené záležitosti, spamy, neaktuální témata atd.

Hlasování: JH i v týdnu? Anketa je pouze orientační, nikterak závazná.

Pondělí 18:30-21:00
0
Žádná hlasování
Úterý 18:30-21:00
0
Žádná hlasování
Středa 18:30-21:00
8
47%
Čtvrtek 18:30-21:00
1
6%
Pátek 18:30-21:00
0
Žádná hlasování
Ponechat stávající nastavení JH
8
47%
Celkem hlasů: 17

Kazar
Příspěvky: 14

Re: Nudíte se na serveru? Chcete víc PvP?

Příspěvek#11 » 07 úno 2016 16:13

Life is Feudal:YO nie MMO. Keď začneme brať YO ako učenie na MMO tak sme na správnej ceste. Tu sa máme naučiť všetko ako stavať farmáriť a hlavne ako bojovať. Ak budeš stále farmáriť a príde bojovník zobere ti všetko čo si mal a ty sa budeš nečinne prizerať. Ten 1000 aligmentu ti pomôže naučiť sa brániť sa. Potenciál hry to vôbec nezničí, naopak, bude to ľudí viac motivovať aby sa učili alebo formovali väčšie spolky (politika).

K tým eventom. BIA sa bude zúčastňovať eventov no odmena aligmentu nás nijako nemotivuje. Je nám jedno koľko - budeme mať. Neviem či bude nejakého farmára motivovať aligment keď aj tak má +.

Preto sem dávame toľko návrhov lebo už sme pár serverov preskákali a spoznali sme aj hajzlov aj slušných a výborných bojovníkov. Od nich sme sa veľa naučili a chceli sme myšlienky posunúť ďalej. Servery na ktorých sme hrali a kde bol 1000 aligmentu boli najpopulárnejšie v komunite life is feudal.

Marcus Ventus
Příspěvky: 1

Re: Nudíte se na serveru? Chcete víc PvP?

Příspěvek#12 » 07 úno 2016 16:15

Ja osobne bych ponechal stav JH takovy jaky je. myslim si ze toho casu na vyblbnuti je vice nez dost.
Osobne mam radeji PVE a taveni nez boj i kdyz se mu nebranim. Ale zaroven jsem pracujici clovek co nema az tak moc casu hrat. A rad bych si tuhle uzil a ne jen se strachoval jestli nekdo nepreleze hradby a neukaze mi jak vypada mec v zadech.

Pokud chcete mit na serveru dost lidi verim ze jit cestou jen pvp neni dobra volba. Osobne si myslim ze odeslo s tohoto serveru vic lidi prave k vuli pvp, (At uz se bali o to ze o vse prijdou nebo je bude nekdo lovit) nez jich sem prislo.
PVP je samozrejme vitane koreni teto hry ale jen do doby nez se zacnou zneuzivat chyby ve hre.

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: Nudíte se na serveru? Chcete víc PvP?

Příspěvek#13 » 07 úno 2016 17:06

Marcus Ventus píše:Ja osobne bych ponechal stav JH takovy jaky je. myslim si ze toho casu na vyblbnuti je vice nez dost.
Osobne mam radeji PVE a taveni nez boj i kdyz se mu nebranim. Ale zaroven jsem pracujici clovek co nema az tak moc casu hrat. A rad bych si tuhle uzil a ne jen se strachoval jestli nekdo nepreleze hradby a neukaze mi jak vypada mec v zadech.

Pokud chcete mit na serveru dost lidi verim ze jit cestou jen pvp neni dobra volba. Osobne si myslim ze odeslo s tohoto serveru vic lidi prave k vuli pvp, (At uz se bali o to ze o vse prijdou nebo je bude nekdo lovit) nez jich sem prislo.
PVP je samozrejme vitane koreni teto hry ale jen do doby nez se zacnou zneuzivat chyby ve hre.



Právě že spousta lidí ze serveru odešla díky tomu že tu bylo málo PvP. Pamatuješ jak bylo přes týden na serveru max 5 lidí?
Neříkám ale že jsem všema deseti pro PvP, jen dávám lidem možnost názoru.


A každého názoru si cením, díky ;-)
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Caffe
Příspěvky: 50

Re: Nudíte se na serveru? Chcete víc PvP?

Příspěvek#14 » 07 úno 2016 23:55

Hači suhlasím, že ísť cestou LEN pvp nie je najsprávnejšia cesta, nie každému to vyhovuje, ale každý k pvp "dospeje". LiF bez pvp málokoho bude intezívne baviť viac ako mesiac. Skillcap 3000 motivuje ludí aby si zakladali guildy s počtom ľudí 1-3. Potom sa strachujú, že počas JH niekto príde a všetko im zoberie. Podľa môjho názoru treba motivovať ľudí, aby sa pripájali k existujúcim guildám a tak si nielen vyskúšali crafting ( keď má guilda nástroje, lepšie jedlo,suroviny, atď, rýchlejšie prejdem cez skilly a zistím čo ma najviac baví ako keď si to všetko musím vyrobiť sám) ale aj pvp (guilda už má skillovacie zbrane, brnenia a behom dvoch dní môžem bojovať).

Uživatelský avatar
standa
Příspěvky: 27

Re: Nudíte se na serveru? Chcete víc PvP?

Příspěvek#15 » 09 úno 2016 08:33

Jsem proti jakékoli manipulaci s aligmentem, podle mě by to narušilo podstatu hry tj.: Tak jak se chovas ve hře tak se hra chová k tobě a to že s tím přišla bia mě nepřekvapuje když mají všichni aligment mínus bambilion
Lady Analie of Moonhill
Always remember life is feudal!

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: Nudíte se na serveru? Chcete víc PvP?

Příspěvek#16 » 09 úno 2016 10:37

Po přečtení diskuze žádné zvýhodňování PvP v podobě připisování aligmentu nebude, na serveru je umožněno dostatek prostoru pro PvP.
Je na každém jak se v nastaveném herním systému zařídí. Změnu struktury hry přes databázi nechám na developerech.

V mém zájmu je vyvážit hru PvP vs PvE, nikoli pouze PvP.
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Zpět na “Archiv”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron