BIA2

Prostor pro nějaký ten off topic v rámci pravidel.
Caffe
Příspěvky: 50

BIA2

Příspěvek#1 » 29 dub 2016 01:05

Vzhľadom k tomu, že bolo zbytočne zamknuté vlákno BIA a BIA1, zakladám topic BIA2 a chcem sem napísať, že keď Hači mení pravidlá podľa svojej potreby meníme ich aj my. Pravidlo v ktorom je hráč povinný správať sa podľa pravidiel serveru na ktorom hrá sa ruší.

Caffe
Příspěvky: 50

Re: BIA2

Příspěvek#2 » 29 dub 2016 01:37

Hači ináč v pohode rozbeh, či treba pritvrdiť? Ja myslím, že by sme mali v pohode rozbeh ale keď si nás banoval tak radšej nebudeme provokovať. Narušili sme tam takú pohodu ako to napísal Neutron Wolis. Tak už nám beží server tak užívajte slnko a mojito, na teraz máte kľud.

Caffe
Příspěvky: 50

Re: BIA2

Příspěvek#3 » 29 dub 2016 01:39

Ale ináč napíš keď bude nuda, môžeme prísť a zabíjať. Slnko a mojito sa zmení na zem a krv.

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: BIA2

Příspěvek#4 » 29 dub 2016 01:39

Za tohle jsem byl Vámi odsuzován na oficiálním foru Life is Feudal z Vaší strany, za to že jsem přizpůsoboval pravidla serveru komunitě hrajícím na serveru a nedával jsem možnost drancování guild. Hoši už opravdu nemám slov.

Celkem mě udivuje co virtualita dokáže udělat s lidma. No asi je to budoucnost..

Jinak nezapomente že tohle není server BIA klanu a ten zde nebude rozhodovat co je pro hráče zpestření a brát věci do svích rukou. Tenhle server zde není pro řádění BIA, pokud budete porušovat pravidla tohohle serveru tím celé komunity. Budete dostávat BANy, nejsem taky zědavej na Vaše urážky a váš narcismus.

Zkuste si po dlouhý době jít na jiný CZ/SK server, předvedte tam to co dneska na Terra a uvidíme kolik z Vás odejde ze serveru aniž by byl zabanován.

A Caffe myslim si že už bylo dost řečí, vyser se na to a drž se toho čím se to ukončilo na forum. Je to pořád dokola a už je to opravdu trapný.

Držím palce at se vám podaří rozjet server a s prominutím neotravujete hráče u nás. Tim spíš se k vám pak třeba přidají, než tím jak to serete, jako dneska.

Jinak tohle je serverový web a je pro hráče hrajícím na serveru co souhlasí z pravidly. Váš klan s nimi nesouhlasí, budte rádi že témata jen zamykám a nemažu. Samozřejmě můžeš si je zakládat dál, jednou to bude krásná vzpomínka v archivu ;)
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: BIA2

Příspěvek#5 » 29 dub 2016 01:41

Já bych ten dnešek uzavřel, emocí bylo dost.. To slunce bych bral víc než tohle počasí.. :)
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Caffe
Příspěvky: 50

Re: BIA2

Příspěvek#6 » 29 dub 2016 01:53

Ale Hači fakt teraz netrolím ani nič. Neber to tak vážne. Tak sme tam dnes nabehli trocha pozabíjali a to bolo všetko. Veď sa nič také strašné nestalo. Neviem či to chlapci doteraz zažili, ak nie, tak vedia, že aj to sa môže stať. Legion (nám známy ako Ragnar) a Neutron svoju smrť trocha neprebrali, ale veď o nič také strašné neprišli. Niekto mal trocha nervy, ale raz za čas sa to stane. Pre tento moment som bol ja osobne úplne vychladnutý a nič ma nerozhodilo a poznámky na moju adresu typu dementi a podobne som bral s humorom. Veď je to len hra. Tiež ma vie tá hra niekedy vytočiť ale fakt sa snažím to držať v nejakej rovine, aby som nikoho osobne neurážal. Tak sa chlapci pri tom bavte a nie rozčuľujte.
Naposledy upravil(a) Caffe dne 29 dub 2016 02:10, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: BIA2

Příspěvek#7 » 29 dub 2016 02:06

Jj, v pohodě.. Já sám sem se dneska celkem nasmál. Ale přeci jen pořád jsem ten střed mezi Váma a komunitou. Od
toho středu se všechno odráží..

Dávat 7h dohromady tabardy, starosti se serverem a další věci.. Tak pak přijde bum a je to, jsem jen člověk. Myslete si o mě co chcete..
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: BIA2

Příspěvek#8 » 29 dub 2016 02:08

Třeba že hold to moje ego je extrémní :D Kdo mě zná, tak mě zná a kdo né a soudí, nepotřebuje poznat.. ;)
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Caffe
Příspěvky: 50

Re: BIA2

Příspěvek#9 » 29 dub 2016 02:16

Hači píše:Jj, v pohodě.. Já sám sem se dneska celkem nasmál. Ale přeci jen pořád jsem ten střed mezi Váma a komunitou. Od
toho středu se všechno odráží..

Dávat 7h dohromady tabardy, starosti se serverem a další věci.. Tak pak přijde bum a je to, jsem jen člověk. Myslete si o mě co chcete..

No vidíš, Kazar tiež dnes pol dňa riešil prečo nejde server a všetci ho bombardovali kedy to už pôjde. A keď to stále nešlo tak sme si spravili výlet ku tebe. Nabudúce keď to nepôjde môžeme spraviť výlet na českého parana. To bola otázka 10 min a že ideme spraviť divadlo ku tebe. Však píšeš, že si sa zasmial tak je to v pohode, my sme sa smiali tiež a mali by sa aj ostatní čo boli v tom divadle. Veď to bola fajn zábava.

Salomon
Public Relations
Příspěvky: 70

Re: BIA2

Příspěvek#10 » 29 dub 2016 09:29

Jo vsichni jsme se zasmali, protoze to, co predvadite, je pekna KOMEDIE. Bravo kluci, tleskam Vam :clapping: :good:

P.S. Zvazovali jste nekdy karieru v cirkusu?
Lady Yennefer, Honorable Member of Templars Guild

Zpět na “Volná diskuze”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron