Pár dotazů

Snažíme se řešit technické i herní záležitosti.
ToxiCZE
Příspěvky: 2

Pár dotazů

Příspěvek#1 » 28 dub 2017 20:17

Ahoj,
jsem ToxiCZE a měl bych pár dotazů ohledně serveru TerraSancta.
Dotaz č.1 : Jak často probíhá restart serveru z důvodu aktualizace? Stává se mi že se často hrozně těším až vypadnu z práce a zapařim Conana ale pak zjistim že se client aktualizoval a server ještě ne. (To zabolí xD )

Dotaz č.2 : To že mizejí modlitebny všech tří náboženstvý je asi všeobecně známo ale otázkou je jestli je to chyba serveru nebo chyba kterou řeší developeři?

Dotaz č.3 : Bude tento server vždy vanilla nebo plánujete nějakou sadu modifikací?

Dotaz č.4 : Budou se pozemky/majetek/stavby inaktivních hráčů offline déle jak týden mazat? Protože je tam několik opuštěných stavení který fakt kazí krásu scenérie :D

A to je asi vše na co jsem si momentálně vzpomněl. Jinak jsem rád že jsem našel server z ratama uplně suprovíma ikdyž vyššíma než bych chtěl a ještě ke všemu z Českou komunitou :)

Uvidíme se ve hře a doufám že dotazy nejsou offensivní.

Z pozdravem
ToxiCZE!! :)

Uživatelský avatar
Potky
Admin
Příspěvky: 715

Re: Pár dotazů

Příspěvek#2 » 29 dub 2017 10:40

Ahoj ToxiCZE,
rád zodpovím tvé dotazy. Zájem komunity nás těší a proto se jí věnujeme. :)

Dotaz č.1 : Jak často probíhá restart serveru z důvodu aktualizace? Stává se mi že se často hrozně těším až vypadnu z práce a zapařim Conana ale pak zjistim že se client aktualizoval a server ještě ne. (To zabolí xD )
Na serveru neběží auto-detekce, takže to závisí na zaregistrování jednoho z adminů. Poté není důvod proč otálet. Pokud budete rychlejší, tak uvítáme, když tuto informaci zanesete zde na webu. Tím se celý proces urychlí. Samotná aktualizace serveru taky vyžaduje svůj čas.

Dotaz č.2 : To že mizejí modlitebny všech tří náboženstvý je asi všeobecně známo ale otázkou je jestli je to chyba serveru nebo chyba kterou řeší developeři?
Tento exploit mi není známý. Kdy to začalo? V patchnotes to devs registrují? Komunita zná více detailů? Osobně ve hře už nejsem tolik vidět, ale při poslední návštěvě jsem si nevšiml, že by něco zmizelo, tedy až na ten raid, co se na nás uskutečnil. :Yahoo:

Dotaz č.3 : Bude tento server vždy vanilla nebo plánujete nějakou sadu modifikací?
O modifikace jsem se nijak nezajímal. Jedná se o alfa vývoj, tak nevím zda by to mělo smysl. Mě to zatím vyhovuje. Pište různé nápady. :friends:

Dotaz č.4 : Budou se pozemky/majetek/stavby inaktivních hráčů offline déle jak týden mazat? Protože je tam několik opuštěných stavení který fakt kazí krásu scenérie :D
Nedávno jsme aktivovali rozpad budov [info], takže neaktivní klany by postupně měl server odstranit sám.

P.S. Nastavený multiplier je hodně vstřícný a optimální by mohl být asi 3x3.

Díky za projevený zájem a užívej hru. :drinks:

Tým TerraSancta.cz
Potky - webmaster, support, co-founder
team member of TerraSancta.cz

Obrázek

ToxiCZE
Příspěvky: 2

Re: Pár dotazů

Příspěvek#3 » 29 dub 2017 11:03

Supr díky za odpovědi. :)
Co se aktualizačí a hotfixů týče tak o těch můžu kliďo informovat. Mám na to steam highlight, takže jakmile se objeví něco nového tak o tom hned vim :D
S těmy shriny nevím jak to je ale vždy jsem jí postavil a druhý den tam nebyla... jestli to souvisí z rozpadem budov že to jde rychleji u primární shriny? Chystal jsem se jí zrovna upgradovat ale než jsem to stihl tak zmizla. Jestli o tom ví komunita to netuším ale dva lidi se na serveru už zmiňovaly.
Co se modifikací týče tak zatím jsou tam spíš jen doplňkové modifikace co se kosmetiky týče takže zatím nic moc ale kdyby se objevilo něco moc hezkýho co by nějak neničilo charakter hry tak ho sem postnu ;)

Unitron
Příspěvky: 1

Re: Pár dotazů

Příspěvek#4 » 29 dub 2017 12:21

Zdravím
Koukám že pořád server neni aktuální.
Jinak co se týká modu tak jedinej mod co se mi líbil na PvP serveru je AutoDoors (automaticky za váma zavírá dveře)

Uživatelský avatar
Potky
Admin
Příspěvky: 715

Re: Pár dotazů

Příspěvek#5 » 29 dub 2017 14:58

Server se právě aktualizuje. Sorry, dneska jsem byl celý den mimo virtuální realitu.

Večer snad budu na TS, tak na to můžeme kouknout. :)
Potky - webmaster, support, co-founder
team member of TerraSancta.cz

Obrázek

Zpět na “Dotazy a návody”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron