VYŘEŠENO | Dotazy začátečníka

Snažíme se řešit technické i herní záležitosti.
Hiroc
Příspěvky: 5

VYŘEŠENO | Dotazy začátečníka

Příspěvek#1 » 15 úno 2017 15:29

Zdravím včera jsem si koupil Life is feudal a je to bomba už mám nahráno 16 hodin. Ale mám pár dotazů a potřebuji trochu poradit, předem dodávám, že jsem tyto informace hledal online na internetu i youtube a nenašel. Za prvé jde nějak zbourat má stará chatrč? Rád bych si místo ní postavil lepší domek, ale nepřišel jsem zatím na způsob jak zbavit toho starého. Za druhé se mne stalo že jsem hrál k ránu a herní datum bylo 6 Srpna pak jsem se odhlásil cca na dvě hodiny a po přihlášení bylo 9 Listopadu. Hraji zatím na vlastním serveru a nikde jsem si nevšiml, že by se to dalo nějak měnit či upravovat. Předem moc děkuji za případnou pomoc a těším se že se brzo poznáme on line.

Lenka
Game Master LiF#1
Příspěvky: 20
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy začátečníka

Příspěvek#2 » 15 úno 2017 16:56

Ahoj nejlepší bude když přijdeš na ts: ts3.terrasancta.cz:9352 do sekce ⚔ Life is Feudal ⚔ kde každý určitě poradí.
Lenka - Obchodník :drinks: ,Pomocný GM a hráč všeho možného :friends:
člen týmu TerraSancta.cz
https://www.nadacetruckhelp.cz/

Uživatelský avatar
Potky
Admin
Příspěvky: 715

Re: Dotazy začátečníka

Příspěvek#3 » 15 úno 2017 20:45

Určitě neváhej a stav se na TS3. :friends:

Budovu lze zničit "odmodlením" ve vlastním claimu. Zničit siege zbraní při JH. Server odstraní vše mimo claim při zapnutém object decay.

Každé 3 hodiny při úsvitu probíhá údržba serveru, kdy se přičte jeden herní den.

Snad pomohlo. :)
Potky - webmaster, support, co-founder
team member of TerraSancta.cz

Obrázek

Hiroc
Příspěvky: 5

Re: Dotazy začátečníka

Příspěvek#4 » 15 úno 2017 20:52

No já to zrovna na TS moc neumím, ale pokusím se tam nějak dostat. To je opravdu takový problém v této hře zbourat dům :-) dnes jsem strávil odpoledne hledáním na netu jak zbourat v lifku barák přece to nějak musí jít, když budu chtít zvětšovat a rozšiřovat svou osadu a stará zástavba mě bude překážet, přece kvůli tomu nebudu stavět katapult nebo celou osadu stěhovat na jiné místo :-)

Hiroc
Příspěvky: 5

Re: Dotazy začátečníka

Příspěvek#5 » 15 úno 2017 20:55

Potky díky tak se jdu zkusit modlit před barák to bude srandy

Pokemon
Příspěvky: 63

Re: Dotazy začátečníka

Příspěvek#6 » 15 úno 2017 20:58

Prave tlacitko - Authoritry - Destoy object :good:

Zpět na “Dotazy a návody”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

cron