Československá komunita - BIA komunita

Projekt MMO se blíží.
Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Československá komunita - BIA komunita

Příspěvek#1 » 21 led 2017 15:16

Zdravím Feudálisti... ;)

Jak jistě všichni víte co v pondělí 16.01.2017 proběhla diskuze na na půdě BIA (TS). Jednalo se o probrání oboustranných návrhů pro sjednocení.

Po předchozí zkušenosti, jsem se rozhodl nahrát si tento rozhovor. Prvotně jsem ho nechtěl zveřejnovat a ponechat si ho jen pro případné nejasnosti.

Jenže... :)

Celkem dost hráčů mi psalo abych jim popsal co všechno bylo předmětem návrhů. Proto si myslím že nakonec není špatné zveřejnit záznam setkání.

Konec konců, jednalo se především o hráče CZ/SK, převážné osazenctvo BIA byla přítomná. Tak proč neinformovat i Vás. Přijde mi to fér.

Záznam je nesestříhán a nijak upraven, což je evidentní z pozadí Naval Action :pardon: :D

Během dneška přidám záznam.

PS: Domnívám se že tohle vlákno tady určitě najde uplatnění. At na hejty a nebo chválu. Zde není žádná cenzura ani napomínání. Dost vytvořeným vláknům pouze jednou stranou BIA.

Na pohodu :beer:
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: Československá komunita - BIA komunita

Příspěvek#2 » 22 led 2017 12:51

Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Uživatelský avatar
Yarvok
Příspěvky: 55

Re: Československá komunita - BIA komunita

Příspěvek#3 » 19 úno 2017 20:53

Ahoj po delší době všem, času na hraní málo ... ale snažím se držet tempo alespoň v čtení o tom co je nového ve světě Lif. Záznam byl dlouhý, ale poučný ... snad. Hači dík.

- nebude to lehké, to snad každý ví
- kupa nervů a černého kafe
- zajímavé a rozumné návrhy z obou stran
- na to že to bude placené, moc složitá politika
- oba palce nahoru czsk komunitě, co se snad do budoucna domluví
- jednoznačne se české servery musí dát dohromady a suportit navzájem /počítejte z každého serveru tak 5-10 max aktiv lidí x 4 to jsme na 40lidech aktiv/ jsem pesimista spíš
- ale kdo ví třeba to lidi chytne, jak se mluvilo o rusech hrají na střídačku 8 hodin x3 - 24 hodin obsazený člen gildy
- na závěr bia mluvila něco o příkladu a organizaci jejich klanu s wot jj ... mají pravdu, bylo to tak

- vlajková loď bia asi ee, ale kdo ví jak bude dál a jak se to vyvine s Blood Pact

Naposledy upravil(a) Yarvok dne 09 zář 2017 20:42, celkem upraveno 1 x.

ARV
Příspěvky: 56

Re: Československá komunita - BIA komunita

Příspěvek#4 » 19 úno 2017 22:37

Pěkná pičovina...

Zpět na “Life is Feudal: MMO”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron