JH 12.2.2017.. bugy

Hlášení aktivit v rozporu s pravidly serveru včetně screenshotu.
Sainse Versus
Příspěvky: 64

Re: JH 12.2.2017.. bugy

Příspěvek#81 » 15 úno 2017 22:30

Jde vidět, že ste pořádně a hromadné dobývání hradu ještě nezažili kluci

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: JH 12.2.2017.. bugy

Příspěvek#82 » 16 úno 2017 05:28

Memphik píše:v podstatě souhlasím upozornovali jsme na to že pokud jsem hači dotahne sainse a spol dopadne to zase tako jak to dopadá vždycky a to i navzdory tomu, že hači tvrdil že vás sem už nechce že jsou kvůli vám problémy a jak jsem psal už před tím pokud je vám jedno že tu nebudeme OK jen to napiště přímo že o nás nestojíte a já s klukama co tu anáma hrajou půjdeme jinde
je to jen o domluvě


lol, to snad ani nemyslíš vážně, co tu píšeš.
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: JH 12.2.2017.. bugy

Příspěvek#83 » 16 úno 2017 07:29

Položíl jsem vám pár otázek, chtěl jsem to s váma řešit. Vy ale hned závěry, pokud se chováte tak jak se chováte není co řešit. Jen plácáte kolem sebe a nedržíte se tématu.

Od pátku tj. 17.02.2017 jde v platnost můj návrh. Vy pokud máte potřebu jít na jiný server, budiž. Zřejmě to vaše ego vyžaduje. Jiný důvod v tom nevidím.

Edit: Uvědomte si že tohle byl první útok na váš hrad od wipe, takže si myslím že máte na serveru celkem klídek. Nicméně, tolik slov k vůli tomuhle.

Zajímalo by mě jak by to dopadlo. Pokud by hráči raději zničily celej hrad, než skládání klád. Myslim si že by zde bylo další vlákno, na zákaz ničení budov.

Sainse jsem nikam nedotáhl, nehraje na serveru ani Legion. Trochu od vás paranoja.

Vážně nemam náladu řešit s někým neřešitelné.

At se daří.

Vlákno zamykám, !VYŘEŠENO!
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Zpět na “Reporty”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

cron