12.01.2020 21:00 [LIF] Online statistiky jsou dostupné na adrese: lif1.terrasancta.cz [zobrazit]
12.01.2020 21:00 [COC] Klan Domino_CZE tě zve do svých řad ve hře Clash of Clans. [info]
05.12.2019 20:00 [CONAN] Nový Riders of Hyboria Pack je dostupný! Přidány koně do Conan Exiles. [detail]

Seznámení s nastavením serveru

Zde jsou umístěny dořešené záležitosti, spamy, neaktuální témata atd.
Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 661

Seznámení s nastavením serveru

Příspěvek#1 » 17 led 2019 12:49

Zdravíme Pathfinders!!

Po zhruba 14 dnech ryzího testování fungování privátního serveru, jsme vytvořili na ploše 2x2 svět ostrovů, který by měl poskytnout rozmanitý svět, včetně questové linky Powerstonů zakončené bossfightem.

Hra samotná je v ranné fázi a to stejné platí o našem serveru. Tudíž mějte na paměti, že informace uvedené dále jsou informativní. Není totiž ani možné prakticky prověřit, zda vše funguje jak by mělo a je možné, že občas dojde k určitým úpravám, ale od dnešního dne (16.01.2019) chceme do chodu zasahovat minimálně. V současné chvíli náš server poskytuje rozmanitý ostrovní svět a vše co samotná hra ATLAS nabízí.

Něco málo informací o našem světě. Vše je nastaveno defaultně, pouze jsou zvýšeny stats body po dosažení levelu (nezaměňovat s XP) a to jak hráčům, tak tamnutým zvířatům. Pro vysvětlení, když přidělíte bod např. do HP získáte za tento bod více HP než v základním nastavení. Druhá a zároveň poslední změna je zrychlen respawn surovin.

Oficiální servery se rozprostírají na ploše 15x15 a není samozřejmě možné vše dostat na plochu 2x2. Nicméně jsme se snažili a snad se to i povedlo, aby byly dostupné veškeré zdroje, které hra nabízí. Minimálně všechny důležité, například k tamování zvířat a craftingu legendárních itemů. Servery jsou označeny A1, A2, B1 a B2. Každý ze 4 serverů má odlišné podnebí a tomu jsou i přizpůsobený ostrovy, teplota moře, výskyt zvířat, vodních tvorů a monster.

A1 je startovní freeport 9 ostrovů z toho 5 různých freeportů. Na rozdíl od officiálního serveru, zde není hráč omezen maximálním level (8) a získáváním zkušeností. Podnebí pro startovní server je mírné.

A2 se skládá také z 9 ostrovů, podnebí je zde tropické. Ostrovy jsou tomu přizpůsobeny od temperate tropic až po high desert. Na moři potkáte více bouřek a tornád, než je tomu v jiných klimatických pásmech.

B1 je tundra se 7 ostrovy a opět od ostrovů s mírnějším podnebím přes tundru až po opravdu mrazivé ostrovy.

B2 je rovníková oblast s čistě questovní linkou s osmi PVE ostrovy plné monster a high level zvířaty. Na každém z ostrovů se nachází jeden Powerstone, potřebný k dokončení celého questu. Devátý a desátý krok questu, které se zde také nachází jsou námořní bitva s lodí duchů a závěrečný bossfight.

Všechny ostrovy mimo free portů mají discovery zónu, za kterou obdržíte potřebné discovery body a zároveň více či méně XP. Snažili jsme se jednotlivé sektory vybalancovat, aby měli určité plusy a mínusy a nebyl některý jednodušší pro přežití, než ostatní, vyjma freeport ostrovů samozřejmě.

Je velmi pravděpodobné, že v unofficial serverů nás nenajdete, což není chyba na naší straně, ale zde je jednoduchý návod, jak se připojit k serveru [CZ/SK] Terra Sancta Seaworld. Podrobný návod pro připojení na náš server

Ještě před připojením je dobré si přečíst pár stručných pravidel, které na serveru platí.

ááááá oblíbená pravidla serverů ;-)
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Uživatelský avatar
Mates_Hyena
Game Admin
Příspěvky: 2

Re: Seznámení s nastavením serveru

Příspěvek#2 » 21 led 2019 10:38

edit (21.01.2019 10:00): po patchi v15.1 zjištěn problém v sektoru A2. Nebylo možné těžit suroviny na jednom z ostrovů. "Restart" ostrova nepomohl. Problém vyřešen náhradou ostrova za ostrov podobné velikosti, se stejnými surovinami, zvířaty a klimatem. Byl nutný kompletní upload config clusteru, což může zapříčinit menší problémy v prvních hodinách po restartu serverů.

Zpět na “Archiv”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host