Report Bia a spol

Hlášení aktivit v rozporu s pravidly serveru včetně screenshotu.
Rachot
Příspěvky: 11

Re: Report Bia a spol

Příspěvek#21 » 14 bře 2016 14:02

Sainse píše:
Henry píše:Bobligu prosimte vysvetli mi, jak maji zacatecnicky guildy, ktery jsou radi, ze se naucili stavet palisadu, jak si maji vzit sve veci skrz pvp zpet od BIA, kdyz ani nevi, jak se poradne bojuje. Zkus si uvedomit, ze jsou tu povetsinou zacatecnici, kteri se snazi v teto hre neceho dosahnout a hlavne se ji naucit. Prosimte vysvetli mi bobligu, jak to maji udelat, kdyz BIA kdyz bude chtit, vymlati tu zase celej server, protoze pvp umi. Nikdy jsem proti bie nic nemel, byl jsem rad, ze tu hrajou, rikal jsem si, super, neco se od nich naucim. Nevim jestli je to od nich RP gaming, ale po vcerejsku, kdy se motali na bitevnim poli a vyhrozovali, ze jestli jeste jednou budou trefeni, budou to brat jako vyhlaseni valky, jsem presvedceny, ze slova o aroganci a namachrovanych slovech byli dost na miste. A jestlize budou tvrdit, ze je to RP gaming, muzu tvrdit i to same ja, protoze jak se kdo chova ke me, tak se budu chovat ja k nemu, at uz jde o RP, nebo ne.


Henry máš tak trochu pravdu určitě. Ale když si vzpomenu jaký jsou barbarosa frajeři, že když jsem s ivorym jezdil kolem claimu tak do hry vykřikovali "Tak pod srabe, tě rozkopu" ... "Dělej, bojíš se?" ... Tak bych taky čekal že to budou chtít vyřešit PvP :pleasantry:


Aspon nelzi. Kriceli jsme na tebe, ale vcelku slusne stylem aby jste sly jeden na jednoho. Misto toho umis jen srabacky s konem vrazet do postav nebo Ivory vystrelit a rychle na konovi ujet. Ale ferovy boj ti nic nerika.

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: Report Bia a spol

Příspěvek#22 » 14 bře 2016 14:08

Pravda..

Report je vyřešen a uzavřen. Další spam není potřeba..

Jděte si vyříkávat věci do "Volná diskuze"
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Caffe
Příspěvky: 50

Re: Report Bia a spol

Příspěvek#23 » 14 bře 2016 14:20

Však niekoľko z vás malo na sebe heavy scale, ktorý môžeš nosiť od skillu 90, takže skilly ste mali. Celá tá situácia z môjho pohľadu vyzerala takto: po príchode pred vašu bránu začal boj, stiahli ste sa za bránu ale niekto z vás nám ukradol koňa a 2 krát obehol váš claim. Vtedy bolo dosť času napísať do globalu, že máte ochranu, keď už ju mať chcete. Až po týchto 2 kolečkách sa váš človek snažil dostať s koňom dnu. S ním tam vbehol aj filip od nás. Až potom sme tam preskákali aj ostatný. Pointa z môjho pohľadu je tá, že ste bojovať chceli a v prípade kladného výsledku bitky pre vás by ste ten report asi nedávali. Ale výsledok bol iný tak ste sa rozhodli to riešiť reportom. V poriadku bolo to vaše rozhodnutie a my akceptujeme naše tresty.

Rachot
Příspěvky: 11

Re: Report Bia a spol

Příspěvek#24 » 14 bře 2016 15:17

Caffe píše:Však niekoľko z vás malo na sebe heavy scale, ktorý môžeš nosiť od skillu 90, takže skilly ste mali. Celá tá situácia z môjho pohľadu vyzerala takto: po príchode pred vašu bránu začal boj, stiahli ste sa za bránu ale niekto z vás nám ukradol koňa a 2 krát obehol váš claim. Vtedy bolo dosť času napísať do globalu, že máte ochranu, keď už ju mať chcete. Až po týchto 2 kolečkách sa váš človek snažil dostať s koňom dnu. S ním tam vbehol aj filip od nás. Až potom sme tam preskákali aj ostatný. Pointa z môjho pohľadu je tá, že ste bojovať chceli a v prípade kladného výsledku bitky pre vás by ste ten report asi nedávali. Ale výsledok bol iný tak ste sa rozhodli to riešiť reportom. V poriadku bolo to vaše rozhodnutie a my akceptujeme naše tresty.


Ano, někteří jsme to měli na sobě, ale jiní taky ne a ti byli právě skillováni. Navíc v heavy scale v podstatě chodíme pořád. Já třeba do včerejška ještě nemohl střílet z blbé kůše a proto jsem se skilloval. :) Bojovat jsme neměli zájem, když jsme byli v ochraně. Taky je pravda, že jeden od nás tam jezdil kolem našeho claimu, ale to proto, že asi 10 minut před vaším útokem tam někdo stoupl na koně a střílel z luku po naších koní. No a pak před bránou jste ho napadli. Vašeho koně jsem vzal já, protože venku byl náš s koněm, jestli se stihl vrátit před vaším útokem to nevím, byl jsem chvíli afk. Proto jsem vyběhl ven, vzal koně a řekl našemu hráči, ať se stáhne, protože máme ochranu. Bohužel mi je líto, že to dopadlo takto, mohlo to být vážně jinak. :(

frazerbombus
Příspěvky: 10

Re: Report Bia a spol

Příspěvek#25 » 14 bře 2016 15:36

Je to hra. Všichni se chtějí bavit a ve všem se dá domluvit. My někdy vyjedem na někoho ho zabít (leckdy pro naše pobavení), ale když vidíme nějakou normální reakci a slušný chování, vrátíme věci a sme ochotní pomoc. Když ale každej začne nadávat, ztěžovat si bůhví kde, urážet apod. tak co může pak čekat? Hrozně si vážíme přístupu, když někdo přijme prohru. Nedovedete si představit kolikrát my jsme dostali přes držku a jakejma způsobama ... hodně lidí odešlo a byli to fajn lidi. Málokdo se přenese přes to, když ztratí 200h práce. Tady na serveru je hodně nováčku a lidi začnou vyvádět kvůli ztrátě - plácnu 1h času, protože si neprošli a možná ani neprojdou tolika hodinama. Nikomu to neberu. Samy zjistí, že endgame je boj proti lidem a obléhání hradu, vykrádání se - aby se mohlo zase vyrábět. Tady na serveru to zase přijde a čím častěji bude wipe, tím rychleji to bude, uvidíte :)

No prostě se bavte a když se stane něco co se vám nelíbí (každej může ujet), tak to řešme slušně a v klidu.

Uživatelský avatar
Sainse
Příspěvky: 52

Re: Report Bia a spol

Příspěvek#26 » 14 bře 2016 15:47

Rachot píše:
Sainse píše:
Henry píše:Bobligu prosimte vysvetli mi, jak maji zacatecnicky guildy, ktery jsou radi, ze se naucili stavet palisadu, jak si maji vzit sve veci skrz pvp zpet od BIA, kdyz ani nevi, jak se poradne bojuje. Zkus si uvedomit, ze jsou tu povetsinou zacatecnici, kteri se snazi v teto hre neceho dosahnout a hlavne se ji naucit. Prosimte vysvetli mi bobligu, jak to maji udelat, kdyz BIA kdyz bude chtit, vymlati tu zase celej server, protoze pvp umi. Nikdy jsem proti bie nic nemel, byl jsem rad, ze tu hrajou, rikal jsem si, super, neco se od nich naucim. Nevim jestli je to od nich RP gaming, ale po vcerejsku, kdy se motali na bitevnim poli a vyhrozovali, ze jestli jeste jednou budou trefeni, budou to brat jako vyhlaseni valky, jsem presvedceny, ze slova o aroganci a namachrovanych slovech byli dost na miste. A jestlize budou tvrdit, ze je to RP gaming, muzu tvrdit i to same ja, protoze jak se kdo chova ke me, tak se budu chovat ja k nemu, at uz jde o RP, nebo ne.


Henry máš tak trochu pravdu určitě. Ale když si vzpomenu jaký jsou barbarosa frajeři, že když jsem s ivorym jezdil kolem claimu tak do hry vykřikovali "Tak pod srabe, tě rozkopu" ... "Dělej, bojíš se?" ... Tak bych taky čekal že to budou chtít vyřešit PvP :pleasantry:


Aspon nelzi. Kriceli jsme na tebe, ale vcelku slusne stylem aby jste sly jeden na jednoho. Misto toho umis jen srabacky s konem vrazet do postav nebo Ivory vystrelit a rychle na konovi ujet. Ale ferovy boj ti nic nerika.


Moc dobře si to pamatuju "Poď ty hrdino" , "Sainse ty zbabělče atak" ... Jojo :D 1 na 1 a proto jste zamnou utíkali ve 4 lidech. Ale ano, je to od tématu, nicméně když si hrajete na takový frajery, tak se pak nechovejte přeci jak děti :evil:

Uživatelský avatar
Potky
Admin
Příspěvky: 715

Re: Report Bia a spol

Příspěvek#27 » 14 bře 2016 16:06

Zamykáme.

Novou diskuzi si otevřete v jiném fóru (sekci). :)
Potky - webmaster, support, co-founder
team member of TerraSancta.cz

Obrázek

Zpět na “Reporty”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron