Hledám spoluhráče

Založili jste či snad hledáte guildu? Dejte o sobě vědět ostatním a představte se.
Borys z Dubové
Příspěvky: 4

Hledám spoluhráče

Příspěvek#1 » 18 led 2017 11:29

Ahoj milí feudálníci, začal jsem zde na serveru jako uplnej robotník, bez znalostí i majetku. Postupně se tím nějak prokousávám. A tak jsem došel k tomu že v těch hodinách rovnání levelování a stavění by se hodil někdo na pokec a pomoc. Pokud by měl někdo zájem zahrát s postarším feudálníkem a přiložit ruku k dílu při výstavbě hradu( hrádku)
Budu jen nadšen. Hledám někoho dřívějšího data vydání kdo by měl chut zapařit. Mě je 36 a jsem začátečník.

Salomon
Public Relations
Příspěvky: 70

Re: Hledám spoluhráče

Příspěvek#2 » 18 led 2017 12:37

Ahoj, ještě je možnost přidat se k některému z již existujících klanů na serveru. Usnadnilo by ti to začátky ve hře a ostatní členové by mnoho věcí vysvětlili/naučili. Ale rozhodnutí je samozřejmě na tobě. Hodně štěstí !! :)
Lady Yennefer, Honorable Member of Templars Guild

Borys z Dubové
Příspěvky: 4

Re: Hledám spoluhráče

Příspěvek#3 » 18 led 2017 14:42

Díky za nabídku, ale rád bych si to prošel od začátku. Nedokážu usoudit zda to bude životaschopné a zda se dá na serveru přežít v jednom či dvou lidech? Jinak rád pokecám. Kdyby byl zájem rád navážu nějaké spojenectví. Zdar a sílu feudálu

Michael
Příspěvky: 1

Re: Hledám spoluhráče

Příspěvek#4 » 22 čer 2017 11:00

Nazdar ja by som sa rad pridal ak este hravas mam nejake zakladne znalosti najdalej som sa dostal k tazbe rudy a chovu sliepok a zajacov..

ARV
Příspěvky: 56

Re: Hledám spoluhráče

Příspěvek#5 » 22 čer 2017 16:13

Dojdi na server určitě se Ti někdo na Global Chatu ozve...

Zpět na “Herní komunita”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron