navrh

Rádi vyslechneme a zhodnotíme veškeré podněty.
SpekBo
Příspěvky: 1

Re: navrh

Příspěvek#11 » 26 led 2017 22:01

Pro /kit pred wipem jsem pro

A pro navýšení slotu také (přispěju) a vzal bych v potaz ten návrh od NoToxic

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: navrh

Příspěvek#12 » 26 led 2017 22:31

Jsme si vědomy konkurence, ale to na jakém železe jedeme ted u konkurence nedostanem.

Nebo je jiný důvod a server vám k nevydržení laguje?

Přesun serveru na VPS neplánujeme. Zůstáváme nadále u Fakahedy, je to pro nás výhodnější.

Přesto díky
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Uživatelský avatar
[KBO]punisher.cz
Příspěvky: 1

Re: navrh

Příspěvek#13 » 27 led 2017 17:09

Zdravím mluvím za klan KBO :D s pvp před wipem nemáme problém ! a co se týká donatu tak dáme 100% taky ! chceme hlavně ještě poděkovat za pomoc při zásahu na serveru s cheaterema ! dobrá práce díky ! :friends:

Uživatelský avatar
NoToxic
Příspěvky: 4

Re: navrh

Příspěvek#14 » 28 led 2017 14:04

Hači píše:Jsme si vědomy konkurence, ale to na jakém železe jedeme ted u konkurence nedostanem.

Nebo je jiný důvod a server vám k nevydržení laguje?

Přesun serveru na VPS neplánujeme. Zůstáváme nadále u Fakahedy, je to pro nás výhodnější.

Přesto díky


V pořádku jen jsem nabídl levnější alternativu bez omezení a připadnou pomoc ;)
Server je poměrně bez lagů (minimálně na optice mam teď ping 10, ale testnu to až tu bude full server)
eště aby ne ;)

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: navrh

Příspěvek#15 » 28 led 2017 17:07

NoToxic píše:
Hači píše:Jsme si vědomy konkurence, ale to na jakém železe jedeme ted u konkurence nedostanem.

Nebo je jiný důvod a server vám k nevydržení laguje?

Přesun serveru na VPS neplánujeme. Zůstáváme nadále u Fakahedy, je to pro nás výhodnější.

Přesto díky


V pořádku jen jsem nabídl levnější alternativu bez omezení a připadnou pomoc ;)
Server je poměrně bez lagů (minimálně na optice mam teď ping 10, ale testnu to až tu bude full server)
eště aby ne ;)


Opakuji, nám je ta alternativa známá, máme přehled o možnostech hostování a kvalitě služeb.

Raději si přplatíme, za kvalitní hosting. Než řešit že ušetřím pár korun, na úkor nespokojených hráčů (lagování, pády serveru... a td.)

Nevím proč mám pocit propagandy z tvojí strany. ;-)
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

sputkin
Příspěvky: 4

Re: navrh

Příspěvek#16 » 28 led 2017 17:41

je pravda ze terrasancta na stavajicim hostingu ani jednou nelagla a ani jednou nepadla.. a to jsem s jezisem celkem nolifer obcas :D jen vzdy v 6 nebo 5 rano je restart, ale ten je danej nastavenim na uvolneni pameti... takze za me at to zustane, radsi si za kvalitu priplatim

Zpět na “Návrhy a připomínky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron