Nábor hráčů

Zde jsou umístěny dořešené záležitosti, spamy, neaktuální témata atd.
mishsuli
Příspěvky: 13

Re: Nábor hráčů

Příspěvek#11 » 14 črc 2019 12:29

Hráte ešte?

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: Nábor hráčů

Příspěvek#12 » 16 črc 2019 11:02

yep, je to ale rozesetý po národech. Né každej má rád rusko ač tam je cca 30% rusů. Víc spíš jiných národů, Němci, Amíci, Frantíci, Holandani a td

Já hraju dá se říct nonstop
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

mishsuli
Příspěvky: 13

Re: Nábor hráčů

Příspěvek#13 » 17 črc 2019 18:33

aha, mne rusi nevadia ale aktualne hrame 4 za piratov a rusi sa na nas dost tlacia smejdi :D

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: Nábor hráčů

Příspěvek#14 » 18 črc 2019 06:14

mishsuli píše:aha, mne rusi nevadia ale aktualne hrame 4 za piratov a rusi sa na nas dost tlacia smejdi :D


Ruský národ se tlačí na každého :-) a oni zase na nás... To se mě líbí, v PvP dobrá zábava. Jen na Británii ted Rusko útočit nebude, nějak se jim to rozpadlo a nemají obranu.. Ruský národ je adrenalin, stačí tlak od všech národů a přijdeme o vše :-)

Takže se zbrojíme jak to jen jde :-) Každopádně pokud budete chtít k rusům a hodně PvP jste vítáni..
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

mishsuli
Příspěvky: 13

Re: Nábor hráčů

Příspěvek#15 » 18 črc 2019 15:59

Zatial sa expime a rozbiehame ekonomiku,, a frakcia sa da zmenit bez straty toho co sme nahrali alebo ked chceme zmenit tak musime zmazat ucty a odznova zacat?
A inac funguje este ta cestina co si robil?? Lebo ked ju dam do zlozky kde su ostatne preklady tak v hre mi ju nenajde

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: Nábor hráčů

Příspěvek#16 » 21 črc 2019 13:48

A v jakém národě nakonec kotvíte?

Pro změnu národu je pořeba DLC, kdy můžeš měnit národ jednou za 30 dní. Zůstane ti vše pokud to máš ve free portu.

česká lokalizace by měla fungovat, sám jí mám a několik hráčů si jí už stáhlo. Zpětnou vazbu nemám žádnou, takže zřejmě funguje i jim
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

mishsuli
Příspěvky: 13

Re: Nábor hráčů

Příspěvek#17 » 21 črc 2019 14:21

No sme piráti ale už zvažujeme zmenu, tento víkend neviem čo je za akcia ale pred hlavným pirátskym mestom nájdeš všetky národy a čo sú tu tie väčšie klany tak oni sa starajú o transport svojich klanových lodí a to že sa všade pred každým druhým prístavom je nejaká raidovacia skupina 3-4 hráči to nikoho nezaujíma tak mi tu s nimi dookola strácame lode a nikomu to nevadí :D
to som ešte nevidel,, oproti lifku je toto nepochopiteľné a vieš stačilo by aby keď niekto píše, že blokujú nejaký pristav tak tam vyrazia aj s nejakou menšou loďou ale nikto nič,, raz ma chytili 4 holanďania mali 2 stíhacie lode a 2 dorážacie/obsadzovacie a v chate som napísal či je niekto ochotný prísť a napísali mi nech dám surrender a šetrím ich čas :D :D,, včera večer sme boli dvaja proti štyrom a síce sme si aspoň trochu zabojovali ale tiež sme napísali či nás niekto podporí a odpoveď bola RIP,, tak dík :D :D a zvažujeme teda prestup len nevieme či je to tak všade a každý si ide za svoj klan alebo čo??

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: Nábor hráčů

Příspěvek#18 » 21 črc 2019 14:57

Tak v první řadě jsi na PVP serveru a za druhý jsi nováček malého rank. Několikrát se i mě stálo že někdo brečel o pomoc v národním chatu. Když sem tam doplul nikdo nikde a nebo napsal sorry bylo to NPC. Takže já osobně na tohle vůbec nereagují po zkušenostech. Tohle je hra pro klany, jednotlivci hranou na PvE serveru. Co se říká Lifka, na to raději ani reagovat nebudu, snad jen že je to jedno velký hovno.
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: Nábor hráčů

Příspěvek#19 » 21 črc 2019 14:59

A taky je to po wipe, takže každý hráč farmy co to jen jde a tráví hodiny na moři. Nečekají v přístavu až někdo zavolá pomoc.
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

mishsuli
Příspěvky: 13

Re: Nábor hráčů

Příspěvek#20 » 21 črc 2019 19:52

Ja nehovorím o jednej potopenej loďke alebo čo :D
Škoda že som ti to nenahral ak by to čo sa posledné dva dni dialo bolo normálne tak ta hra alebo skôr jej komunita je riadne v riti :D

Zpět na “Archiv”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host