LiF MMO

Prostor pro nějaký ten off topic v rámci pravidel.
Josephe
Příspěvky: 2

LiF MMO

Příspěvek#1 » 27 lis 2017 09:30

Zdar lidi jste někdo na LiF MMO v Adele a pokud ano tak v jakém čtverci ...díky za hromadné reakce
Josephe First

Uživatelský avatar
Potky
Admin
Příspěvky: 715

Re: LiF MMO

Příspěvek#2 » 27 lis 2017 16:54

Ahoj,
v MMO na newbie ostrově sice dostaneš lístek na Abellu, ale v server statusu i launcheru se svět zase jmenuje Avalon. :lol:

Obrázek

Btw. najdeš nás tam opravdu hodně. ;)

>> Vyber si zde guildu a připoj se <<
Potky - webmaster, support, co-founder
team member of TerraSancta.cz

Obrázek

Josephe
Příspěvky: 2

Re: LiF MMO

Příspěvek#3 » 28 lis 2017 02:37

ok díky za odpověď ,budu tedy pátrat :Yahoo:

Hiroc
Příspěvky: 5

Re: LiF MMO

Příspěvek#4 » 05 pro 2017 02:34

Zdravím začal jsem hrát MMO a mám pár dotazů zaprvé, jak aktivuji Puch-to-talk je napsáno že by se to mělo dát nastavit, ale nedá, nikde není možnost tomu přiřadit klávesu defaultně nastavené by to mělo být na levém Ctrl, ale není. Dále nikde není nic jako Globál chat přitom ve videích, co jsem shlédl je jich hned několik. Já mám jen systém a local. No navíc jsem se dostal asi na nějakou špatnou mapu nikde není ani známka po lidské činnosti jako opravdu nic měl bych být na Epleland bůh ví co to je :-) Každopádně moc děkuji za případné rady a pokud byste chtěly přijmout nějakého zatím zmateného člena rád se k někomu přidám na YO mám 1941 hodin tak snad nějaké základy už mám.

Uživatelský avatar
Potky
Admin
Příspěvky: 715

Re: LiF MMO

Příspěvek#5 » 05 pro 2017 15:32

Ahoj,
push-to-talk jsem taky neviděl. Ani global chat není dostupný v současné verzi. IRC kanály též nejedou.

Hlavně se obavám, že jsi svůj lístek využil na cestu do nového RP světa. :cry:

Bobik - 29.11.2017 22:11 píše:@everyone Just a quick update on things happening now.
1. New Role Playing world (Epleland(RP)) is open now! And no, there will be no transferring of existing characters to this world. Everyone should start from the scratch. Yes, you will need a new ticket to transfer new character there. But...
2. ... tomorrow morning we will send keys to the winners of the 2000 tickets giveaway. Make sure to check your email to see if you've won the ticket. Follow the instructions in the email to claim it.
3. Please meet @Varrick - our new GM. He will primarily observe Epleland server and make sure that griefers and players who are not willing to comply with our mild RP ruleset will be punished and even kicked/banned from the Epleland. We're still in the middle of negotiations with other candidates to increase our GM team.
4. Ruleset of the Epleland will be presented to our players later, but we assure you that you will not be required to know all the words in our Lore stories :smiley: But it won't hurt to read them once you have some time :wink: http://lifeisfeudal.com/LoreStories/
5. Tomorrow day we also plan to apply some small patch with some fixes and optimizations. While servers are going to be down, we will run the script, that should return items that were lost due to a bug in the Trade Posts recently.

Thank you for your patience and understanding - we're working around the clock to fix all the issues that you suffer from, in order to make our game less frustrating and more enjoyable to you!
Potky - webmaster, support, co-founder
team member of TerraSancta.cz

Obrázek

Hiroc
Příspěvky: 5

Re: LiF MMO

Příspěvek#6 » 05 pro 2017 15:43

Ano děkuji správně jsem měl jít na Avalon ale zlákala mě vidina méně častých lagů :-) Je pravda že tam lagy nejsou ono proč by také byly když tam hraju sám :-) Ale neva koupil jsem si druhý lístek a za chvilku jsem na Avalonu a Epleland budu hrát jako odpočinkový server aspoň se naskiluji než se tam něco rozjede.

Zpět na “Volná debata”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron