Nové doplňky k pravidlům válek a bojů

Zde naleznete informace o válkách na serveru.
Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: Nové doplňky k pravidlům válek a bojů

Příspěvek#11 » 20 črc 2016 18:34

Zdárec všem...

Tak já to tu napíšu trochu zkráceně a na rovinu.

Jde o to že pravidla vnikaly a nabalovaly se (proto jak si se mohl všimnout, pár sem jich už smazal). Za dobu co sem táhnul server, dohadoval se s hráčema a slovíčkařil. Tak mě to už omrzelo, no a to má za následek dělat dál šaška ve hře jako GM a bejt terčem hráčů.

Zato vy jste odpočívali u ohýnku, tudíž jste plný nápadů a touhy něco budovat dál. Zato já mám ted období ohýnku a grilování. :-)

Takže abych to shrnul. Pokud se něco bude měnit v pravidlech, rozhodně to nebudu hlídat já, alespon né ted. Taky si chci dát pauzu.
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Thallias
Příspěvky: 8

Re: Nové doplňky k pravidlům válek a bojů

Příspěvek#12 » 20 črc 2016 19:44

Ahoj Haci,

tvuj postoj naprosto chapu, jestli to tu tahnes sam takovou dobu, na zaslouzenou dovolenou mas dozajista narok. Navic admin je osoba, ktera by se mela respektovat, ne si ji rozhnevat a zbytecne obtezovat. Ty pravidla jsou navic - alespon to tak chapu - gentlemanska dohoda, kterou kdyz si vsichni budujeme, tak ji budeme i respektovat, nerad bych se mylil, ale pokud by se dohodla a nasledne porusila, tak to cosi vypovida o charakteru lidi na serveru a v tom pripade ani admin nepomuze. Ve foru je ji mit dobre hlavne pro to, ze je jiz jednou na "papire" a kdykoliv je mozne si ji precist, kdyby si ji kazdy mel je pamatovat formou ustni dohody, po mesici ji uz nejspise nedame zpetne dohromady ;)

Uzivej tedy zaslouzeny odpocinek.

Zpět na “Válečná zóna”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron