Anketa WIPE

Zde jsou umístěny dořešené záležitosti, spamy, neaktuální témata atd.
Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: Anketa WIPE

Příspěvek#11 » 24 lis 2016 17:49

Taky bych věděl:

-teraforming na 10
-Aligment na 1000 a td. :-)

Pokud to nebudou nějaký šílenosti, můžem se o tom pobavit.. Sem s nima ;-)

Anketa vytvořená v nástěnce
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Maik
Příspěvky: 21

Re: Anketa WIPE

Příspěvek#12 » 24 lis 2016 18:26

Ikdyz jsem zde nechal dalších několik set hodin za pár týdnů, povětšinou flatování :D :D :D tak jsem pro WIPE, už jen pro žalostnou aktivitu na serveru, kdy jsou v 7hodin na serveru 3lidi mimo JH, je to fakt smutné :x jen to udělejte co nejdříve, abych mohl hrát, nechce se mi čekat dlouho, protože jakmile začnu smažit jinou hru, už se ji zase nepustim a to nechci :D tak hurá na WIPE :drinks: :Yahoo:

Cirdo
Příspěvky: 1

Re: Anketa WIPE

Příspěvek#13 » 24 lis 2016 19:48

Duke94 píše:1.. Všichni už máte hrad a více méně jen shromaždujete suroviny a děláte blbosti (Monument 4) atak... Monument 4 je blbost ? Ano je, je to prvek na MMO, takové území co má monument 4 žádná guildy ze serveru stejně nevyužije aktivně. To chce aspoň 30 hráčů min.


Ano, mame Monument 4. Vsak nas to aj stalo dost usilia aby sme zohnali suroviny na upgrade (viac nez nejake hlupe flatovanie skaly)

Ale vsak spravte si tu Wipe ak sa tu uz nudite, a ak si myslite ze potom sa budete nudit menej. Ked mam zacinat odznova tak to mozem rovno pouvazovat o inych servroch (napr nejaky RP server)

Pokemon
Příspěvky: 63

Re: Anketa WIPE

Příspěvek#14 » 24 lis 2016 20:04

Neresil bych monument kdo ho chce at ho ma... :) proc by ne :) :good: a ten pokud by jste se rozhodli zde zustat monument nejspis dostanete po wipu jak to tu uz bylo driv ;) ale to je na GM a domluve :)

Ramandy37
Příspěvky: 2

Re: Anketa WIPE

Příspěvek#15 » 24 lis 2016 20:26

Ahoj už dlouho jsem nehrál a když jsem to napojil na server tak hodně dlouho wipe pro jsem pro wipe ;)

Ramandy37
Příspěvky: 2

Re: Anketa WIPE

Příspěvek#16 » 24 lis 2016 20:40

Popřípadě nešlo by dát progression multiplier alespoň na 3 či 4 :)

Sainse Versus
Příspěvky: 64

Re: Anketa WIPE

Příspěvek#17 » 24 lis 2016 23:03

Cirdo píše:
Duke94 píše:1.. Všichni už máte hrad a více méně jen shromaždujete suroviny a děláte blbosti (Monument 4) atak... Monument 4 je blbost ? Ano je, je to prvek na MMO, takové území co má monument 4 žádná guildy ze serveru stejně nevyužije aktivně. To chce aspoň 30 hráčů min.


Ano, mame Monument 4. Vsak nas to aj stalo dost usilia aby sme zohnali suroviny na upgrade (viac nez nejake hlupe flatovanie skaly)

Ale vsak spravte si tu Wipe ak sa tu uz nudite, a ak si myslite ze potom sa budete nudit menej. Ked mam zacinat odznova tak to mozem rovno pouvazovat o inych servroch (napr nejaky RP server)


Vím co to stojí úsílí, stavěl jsem ho.. Ano stálo vás to hodně a co z toho máte ? Obrovský claim, který aktivně nepoužijete, jedinný k čemu je, abyste v noci viděli trošku víc a měli tam pár stromů mimo hradby. Monument 4. je na YO zbytečnost, ale chápu ambicenu guild to postavit a respektuju to

Maik
Příspěvky: 21

Re: Anketa WIPE

Příspěvek#18 » 25 lis 2016 16:52

Zdar,rád bych věděl jak to bude s tím WIPEM ....podle mě už není na co čekat, na serveru se stejně nikdo nezdržuje :x rád bych si už zahrál 8-)

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: Anketa WIPE

Příspěvek#19 » 25 lis 2016 16:59

Přésně...

Navíc nikdo už nemá žádný připomínky. Nejpozději zítra do oběda proběhne wipe serveru!
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Maik
Příspěvky: 21

Re: Anketa WIPE

Příspěvek#20 » 25 lis 2016 17:02

Hači, popřemýšlel bych už dneska, třeba o 20:00, fakt už tam nikdo neni cely den, všichni stejně jen marně čekáme :x

Zpět na “Archiv”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron