Events

Zde jsou umístěny dořešené záležitosti, spamy, neaktuální témata atd.
Nordic
Příspěvky: 17

Events

Příspěvek#1 » 29 zář 2016 13:01

Zdravím,

týden marodím, tak jsem něco sepsal a mám tu pár nápadu na nějaké ty eventíky. Všechno to jsou pvp eventy

1. "Dobytí hradu"

V určitý čas, se Admin s hráči domluví na zapnutí JH. Adminy vytvoří malý hrad, kde bude uprostřed místo a okolo může být cokoli (kuchyň,nábytek,warehouse,domy na spawn apod.) samozřejmě naplněné cennou pro ty , co se do hradu dostanou (ano, vyhrává skoro každý kdo se tam nějak dostane). Je to nápad z ruského serveru kde jsme hráli a tam bylo povoleno využívat klády v texturách na přeskákání. Ale je to o domluvě, co vše by bylo povolené k překonání hradeb.

Každá guilda začíná útočit ve stejný čas, ze stejné vzdálenosti jako ostatní ale z jiné strany.

Cílem je , dostat se do hradu, jeden hráč z guildy předem leavne a hodí tam svůj monument, aby si zaclaimoval baráky a mohl celý loot věnovat své guildě. Po eventu bude celý hrad vymazán.

2. "Eskortuj krále"

Jeden hráč určený jako král, se musí dostat z bodu A do bodu B, jelikož se využívají koně, většinou je to přes celou mapu.
Král může bojovat a mít zbroj. Jeho věrní rytíři ho musí ubránit přes nepřátely. Výhra nastává když král je mrtev (ať žije král) nebo když se dostane do "bezpečí"

3. "Nezemři hlady"

Farmáři zaseli, ale jejich pole je v ústředí loupežníků. Proto vyslali dva odvážlivce, kteří pole musí sklidit aniž by přišli o svůj holý život. Jako doprovod si najali pár žoldnéřů ,kteří je musí bránit během sklízení a na cestě domů, aby mohli odevzdat svojí úrodu. Event končí když farmáři padnou. Farmáři nemají nic, jen svůj srp.
Naposledy upravil(a) Nordic dne 29 zář 2016 13:02, celkem upraveno 1 x.
"A když ostrov TerraSancta uzře nákaza blahobytu a bezpečí, uděřím já, jakož to ďáblova pěst"

Nordic
Příspěvky: 17

Re: Events

Příspěvek#2 » 29 zář 2016 13:01

.
"A když ostrov TerraSancta uzře nákaza blahobytu a bezpečí, uděřím já, jakož to ďáblova pěst"

Uživatelský avatar
Potky
Admin
Příspěvky: 715

Re: Events

Příspěvek#3 » 30 zář 2016 11:56

Nápady na eventy se mi líbí. Jsem ochotný dát vám prostror k jejich realizaci a jen vás podpořit. Podstatný je zájem komunity a taky rozvaha nad smrtí při eventu, což někteří nevyhledávají. Sám jsem zvědavý. :)
Potky - webmaster, support, co-founder
team member of TerraSancta.cz

Obrázek

Benny
Příspěvky: 12

Re: Events

Příspěvek#4 » 01 říj 2016 17:35

Ten třetí event s Farmářema je velice dobrý nápad. Přidá to potřebné RP do hry.

Uživatelský avatar
Mathaius
Příspěvky: 11

Re: Events

Příspěvek#5 » 07 říj 2016 08:55

Ahoj.

1) Přijde mi to nějaké divné. Ve finále když bude zaplé JHčko, tak si tam může každý něco ukrást a zakládat monument je zbytečné. možná bych to dal na dva týmy, první tým by bránil, druhý útočil a odměna by byla toho, kdo by vyhrál event. Týmy by museli být samozřejmě co nejvíce podobně vyzbrojené, aby se ukázala zručnost bránících a útočících.

2) Tohle vypadá dost dobře, vidím ale problém v tom, že když "král" nebude bojovat a dá se na útěk, tak může dojet do cíle a vyhrát bez jakékoli ujmi. Spíš bych to viděl na někoho co tahá vůz a v něm cennosti a má kolem sebe doprovod. Opět by to bylo o tom, kdo bude mít na konci eventu vůz, tak toho bude.

3) Souhlasím s Bennym.
Ten třetí event vypadá suprově a nemám k němu žádné výhrady :D

Jinak jestli by někdo viděl problém v umírání, můžou se eventy rozdělit pro začátečníky a pokročilé, kde začátečnícky event bude v duchu cvičných zbraní a tudíž žádná reálná smrt nehrozí. Pak by to ale bylo také o tom, že dotyčný co padne, tak se nesmí víc zapojit do eventu a bude muset zůstat klečet na zemi a prosit o milost.

Hezký den :)

Uživatelský avatar
Potky
Admin
Příspěvky: 715

Re: Events

Příspěvek#6 » 10 říj 2016 22:23

Ještě potřebujeme dostatek účastníků. :)

Až budou mít nejen vetší guildy dostavěné základny, tak to bude opět zajímavější.

Těšíme se! :Yahoo: :friends:
Potky - webmaster, support, co-founder
team member of TerraSancta.cz

Obrázek

Sainse Versus
Příspěvky: 64

Re: Events

Příspěvek#7 » 15 lis 2016 10:06

Neočekávaný souboj

V GM vesnici by se otevřeli všechny domy apod. Rozmistili se truhly, wardrobe, krabice, sudy. Kde by byli tupé a cvičení zbraně.

Týmy po 2 - 3 lidech, by se na začátku eventu rozeběhli, museli by se najít zbraň a sní pak bojovat nebo najít jinou lépe vyhovující.

Poslední tým co bude mít jakéhokoli člena při vědomí, vyhrává !

Pokemon
Příspěvky: 63

Re: Events

Příspěvek#8 » 15 lis 2016 10:52

Dobry napad ;) jen nevim jak by se to udelalo ...v claimu nic neotevres ze...

Sainse Versus
Příspěvky: 64

Re: Events

Příspěvek#9 » 15 lis 2016 11:49

Možností je dost. Udělat "dočasnou vesnici někde mimo claim, zapnout JH apod.

Pokemon
Příspěvky: 63

Re: Events

Příspěvek#10 » 15 lis 2016 12:19

Jj leda ta vesnice no ...stim jh bych to nevidel :D :D

Zpět na “Archiv”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron