Sains vs Kejtik

Zde jsou umístěny dořešené záležitosti, spamy, neaktuální témata atd.
Uživatelský avatar
Kejtik
Příspěvky: 72

Sains vs Kejtik

Příspěvek#1 » 14 bře 2016 16:26

Nevím co tvůj příspěvek měl společného s hlasováním o přítomnosti klanu bia na serveru. Zde můžeš rozvést svůj myšlenkový pochod.

Uživatelský avatar
Sainse
Příspěvky: 52

Re: Sains vs Kejtik

Příspěvek#2 » 14 bře 2016 16:38

Kejtik píše:Nevím co tvůj příspěvek měl společného s hlasováním o přítomnosti klanu bia na serveru. Zde můžeš rozvést svůj myšlenkový pochod.


Co jsem napíšem zkopírujem i do topicu s BIA...

Tak kde začnem, asi když BIA byla poprvé na serveru a ty jsi zneužil své GM práva a s naházenýma stata si vyzval Kazara na "čestný souboj", ano řikal jsem, že dál to není potřeba řešit, ale když chceš používat slovo nečestný tak si zameť před prahem. To k tvé cti

Rod Barbarosa nechtěl ochranu, a ani jí ze začátku neměli, když chcete vytahovat že BIA neumí hrát podle pravidel tak já vytáhnu pravdu. Pavel Templář když už jste ho měli plnej krk (co mi každý z vás na TS několikrát opakoval, nejspíše jemu pak řikali to samé o mě), jste ho opustili s myšlenkou uděláme si nový hrad. Ale co ho nenapadlo ? Co takhle si vybrečet, že když přejde k Barbarosům a oni dostanou ochranu tak Vám nechá hrad ? Voala ,vy máte hrad a oni ochranu. To k vašemu "hrání dle pravidel" nemyslím si že jiný hráči by měli možnost takhle vyměnit ochranu za Váš hrad.

Včera jsme vám si ve 3 lidech přeskákali palisády, zabil jsem vám dvě ovce, uzemnil dva lidi ve skladu a jednoho zabil jen s kladivem beze zbroje a s 30 hp, potom jsem umřel, a šel jsem vystřelit jeden náboj z trebuchetu. Co nenapadlo myslím že krom Potkyho a Hačiho celý váš klan ? ;) No , půjdem na tejpka, který nemá zbroj, zbran, jen debuff a resskillujme ho dokola . Hačiho jsem jednou seknul když jsem viděl že mu to spadlo a nechal jsem ho být, když mě to spadlo u Vašeho hradu a logoval jsem se, tak po mě hned každý šil a sekal, i když každý ví jak dlouho to nabíhá. Budiž, a proč jsem se jednoduše neologoval ? Zkrátka nerad utíkám, narozdíl od tebe když jsem tě s 0 hp 2v1 nahitoval tak až si utekl na koni rychlostí blesku :lol: . No a to je zase k té tvojí "cti". A to nebudu jmenovat, že jsi typ člověka "kam vítr tam pláž" a každému taky řekneš co se ti hodí. Bohužel to není už styl hraní ale špatná osobnost člověka.

No asi takhle... Kluky z BIA znám, hraju snima, a jsou to normální v poho tejpci. A i když jsem je neznal a potkal jsem je ještě s Váma na Bloody Roots, tak mě nechali s Kazarem 1v1 i když tam byli všichni, nechali čestný souboj, když mi to spadlo, nechali mě ujet na koni abych si mohl v klidu uspořádat hru po novém načtení, a nikdy nebyli nijak zvýhodnění adminem... Což mě přivádí k otázce ... Vadí Vám to že tady hraje BIA ? Nebo Vám vadí že i přes všechny Vaše výhody, který jste měli (neřikám že je furt máte) Vám dokáží odporovat ?

Uživatelský avatar
Sainse
Příspěvky: 52

Re: Sains vs Kejtik

Příspěvek#3 » 14 bře 2016 16:53

Z čehož vyplívá že jedinný kdo má právo používat slovo nečestný, je Potky :aggressive:

Uživatelský avatar
lama6543
Příspěvky: 12

Re: Sains vs Kejtik

Příspěvek#4 » 14 bře 2016 17:12

Nechápu proč se tu strhl takový shitstorm, to že Pavel vyměnil hrad za ochranu je pravda a asi nemá cenu se o tom dále bavit. Jinak k tvým řečem že na tebe někdo řval, nebyl jsem u toho nemůžu to posoudit, ale to že s ivorym nám chodíte zabíjet koně je holý fakt. Tak nečekej že tě někdo bude vítat, nehledě na to že ivoryho "styl" je vystřelit z luku a utéct.
Král je mrtev, ať žije král!

Uživatelský avatar
Sainse
Příspěvky: 52

Re: Sains vs Kejtik

Příspěvek#5 » 14 bře 2016 17:13

lama6543 píše:Nechápu proč se tu strhl takový shitstorm, to že Pavel vyměnil hrad za ochranu je pravda a asi nemá cenu se o tom dále bavit. Jinak k tvým řečem že na tebe někdo řval, nebyl jsem u toho nemůžu to posoudit, ale to že s ivorym nám chodíte zabíjet koně je holý fakt. Tak nečekej že tě někdo bude vítat, nehledě na to že ivoryho "styl" je vystřelit z luku a utéct.


Tak to prosím nekomentuj když si tam nebyl. Já neočekával vítání, jen vše uvádím na pravou míru. A děkuji za potvrzení. A jde mi to, že nikdo jiný by neměl možnost vyměnit si hrad za ochranu. Což jen poukazuju na to, že zatímco BIA hraje dle pravidel a když je porušila byla za to potrestána, tak u jiných guild to tak není.

Uživatelský avatar
Kejtik
Příspěvky: 72

Re: Sains vs Kejtik

Příspěvek#6 » 14 bře 2016 17:35

Tak k prvnímu tématu. Při vyzvání na souboj Kazara jsem staty nahozené měl a upřímě jsem netušil, že vzhledem k tomu, že jsem měl jen necelých 70 hp a Kazar byl takový obávaný a zkušený válečník a já takový začátečník, vycouvá ze souboje s ohrazením se na mé staty. Navíc jsem za tuto nerozvážnost byl potrestán odebráním přístupu na administraci webu, byly mi odebrány Admin práva a následně jsem byl odejít z týmu Terra Sancta. A pokud seš zmůžeš jen na vytahování tohoto starého a vyřešeného prohřešku, tak prosím.

Za druhé, není mi známo, že by Pavel vyjednal ochranu za to, že dostane barbarosa ochranu. Rod Barbarosa kompletně zboural svou guildu a přestěhovaly se na jinou část mapy, čímž začaly stavět svůj hrad kompletně od začátku. Vzhledem k tomu, že neměly dostatek sil a hráčů neustále online, požádaly admina, jestli je možné dostat ochranu když staví od začátku a to že jim bylo vyhověno, nemá pokud vím s porušením pravidel nic společného. A co se týká tebe, tak jsem do této chvíle netušil, že máme nějaké neschody, takže tě můžu uklidnit, že jsem tě nikde neurážel a snad ani nepomlouval (pokud nebereš hlášku mezi kámoši " ten sains je vocas" jako urážku)

Včera ses nám při JH pokusil zbouchat v hradu sudy a jak jsi sám několikrát říkal, pravděpodobně jimi zničit budovy. Když jsi umřel, dál jsme to neřešily. Jestliže se vrátíš bez brnění a zbraně na bojiště a začneš střílet na náš hrad z katapultu tak se nediv, že tě někdo zabije. A pokud se vracíš stále....

A pokud jste někdy na mě šly ve 2v1 a já jsem těsně před smrtí nasedl na koně a odjel, tak ano. Stejně tak, jako když odjedeš z boje bez šance ty, nebo kdokoliv jiný, pokud má tu možnost.

"Jen hlupák se vrhá do boje, který nemůže vyhrát" George S. Patton

A za poslední, kluky z bia neznám, znám je klan bia a jeho pověst. Kluci co hrajou lif za klan bia dostaly šanci a ne jednu, aby mě a ostatní přesvědčily, že nejsou takový, jak se o klanu bia říká. Mě nepřesvědčily.

A pokud chceš zase reagovat na můj příspvěvek vytahováním nečeho starého a vyřešeného, tak myslím že ve 3 třídě jsem šlohnul v marketu tyčinku KOKO.

Uživatelský avatar
Sainse
Příspěvky: 52

Re: Sains vs Kejtik

Příspěvek#7 » 14 bře 2016 17:40

Přečti si co napsal Barbarosa nahoře cituji : Nechápu proč se tu strhl takový shitstorm, to že Pavel vyměnil hrad za ochranu je pravda a asi nemá cenu se o tom dále bavit.

Nezakecávej to Kejto , Kazar to nepříjmul protože si napsal, že ho vyzíváš na čestný souboj... Na co mu bude že máš 70 hp, když na ránu mu sekneš za 120 ???

Další věci že mě pomlouváš mi řikal Pavel, pak jsme to řešili spolu na TS. Řekl jsem dobře, ok, nevadí ale teď nevím, jestli se ti dá věřit.

A to že se vrácím ? Kejtíku, já se spawnoval na stanu, protože jsem tam měl point, který trvá dokuď nedoběhnu domů a nedám na baráku znova set home ... Což nejde když přistanu na vrcholu stanu a hned střílíte, házíte sekery a granáty :D Tak nemel že jsem se vracel, chtěli jste si honit ego.

Nikdy jsem neutek z boje protože sám na to nadávám, vždycky jen čekám na příležitost, jako včera, když jsem objížděl tak dlouho, až jsem si vás vytáh dva. Bohužel jsi utekl. A nevytahuju starou špínu, ale ty nepiš o cti a hraní podle pravidel, když ti nic z toho neřiká ani prdík.

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: Sains vs Kejtik

Příspěvek#8 » 14 bře 2016 17:42

Milí sainse,

každá guilda při přestěhování dostávala znovu ochranu na 14 dni. Myslim že zde nehraješ dva dny abys nevěděl že tomu tak je od počátku serveru.
Oni se sami ochrany zřekly, pak ji dostaly diky Pavlovi na týden místo 14 dní.


Kde je teda problém????
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Uživatelský avatar
Sainse
Příspěvky: 52

Re: Sains vs Kejtik

Příspěvek#9 » 14 bře 2016 17:44

Hači píše:Milí sainse,

každá guilda při přestěhování dostávala znovu ochranu na 14 dni. Myslim že zde nehraješ dva dny abys nevěděl že tomu tak je od počátku serveru.
Oni se sami ochrany zřekly, pak ji dostaly diky Pavlovi na týden místo 14 dní.


Kde je teda problém????


Ano, protože jste chtěli hrad... Jiné guildě by to neprošlo kdyby se už tý ochrany jednou zřekli :) ... Přestaňte to zakecávat a prostě přiznejte že to tak bylo. O nic nejde, ale když rozdáváte tak se naučte příjmat a uznejte, že nejste dost "čistý" nato abyste poukazovali na BIU která tady teď poprvý porušila pravidla

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: Sains vs Kejtik

Příspěvek#10 » 14 bře 2016 17:50

:D Já se jen ohranuju za to že dostali ochranu kterou původne meli dostat na čtrnact dni. :D

A co tu píšeš že jiné guildě by to neprošlo, podkopával jsem sna já nekdy nějakým hráčům nohy? Ty sam si mi říkal že jsem na hrace az moc hodnej. Nechapu tvuj zkrat.

Ale pojd vyjadruj se dal, rad si pokecam
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Zpět na “Archiv”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů

cron