Report Ivori

Zde jsou umístěny dořešené záležitosti, spamy, neaktuální témata atd.
Uživatelský avatar
standa
Příspěvky: 27

Re: Report Ivori

Příspěvek#11 » 20 bře 2016 17:04

A pokud to chcete taklhe hrotit tak takovejhle screenu muzu udelat kotel neni to prukazny nikde tam neni ani dukaz ze ho zabil IVORY je tam jen tombstone v claimu
Lady Analie of Moonhill
Always remember life is feudal!

Uživatelský avatar
lama6543
Příspěvky: 12

Re: Report Ivori

Příspěvek#12 » 20 bře 2016 17:05

Hači píše:
lama6543 píše:Kdyby se zrušilo pravidlo o útočení na claim tak by byl klid.



Myslíš že by byl? :-)


Přinejmenším ti to ušetří nervy :D
Král je mrtev, ať žije král!

ivory
Příspěvky: 7

Re: Report Ivori

Příspěvek#13 » 20 bře 2016 17:07

jenže mi jsme na žadneho nosiče dřeva nezautočily, ja utočil na pozuby ozbrojeneho jezdce co k nam přijel

M Barbarossa
Příspěvky: 8

Re: Report Ivori

Příspěvek#14 » 20 bře 2016 17:09

standa píše:A pokud to chcete taklhe hrotit tak takovejhle screenu muzu udelat kotel neni to prukazny nikde tam neni ani dukaz ze ho zabil IVORY je tam jen tombstone v claimu


system chat

Uživatelský avatar
standa
Příspěvky: 27

Re: Report Ivori

Příspěvek#15 » 20 bře 2016 17:13

Dobře pčehlídnul jsem to . To nemeni nic na tom ze do toho claimu utekl chcipnout jen aby mohl dat report , pokud na tomhle reportu trvate myslim si o vas svoje
Lady Analie of Moonhill
Always remember life is feudal!

M Barbarossa
Příspěvky: 8

Re: Report Ivori

Příspěvek#16 » 20 bře 2016 17:16

standa píše:Dobře pčehlídnul jsem to . To nemeni nic na tom ze do toho claimu utekl chcipnout jen aby mohl dat report , pokud na tomhle reportu trvate myslim si o vas svoje


mne je jedno co si o mne Moonhil mysli faktom zostava ze ste zautocili na niekoho kto nemal v umysle utocit a urcite by isiel sam na 2 ked nas bolo v hrade 6 trocha rozumu odporucam pouzivat pocul som ze to pomaha :pleasantry:

Uživatelský avatar
Kejtik
Příspěvky: 72

Re: Report Ivori

Příspěvek#17 » 20 bře 2016 17:20

Na jedné straně screen, guilda, která mimo JH nenapadá a věčně útočící Ivory, na druhé straně slovo standy, které má váhu. Zkuste se dohodnout alespoň na tom, jestli byl útok veden proti nosiči dřeva, nebo proti jezdci na koni.

M Barbarossa
Příspěvky: 8

Re: Report Ivori

Příspěvek#18 » 20 bře 2016 17:23

Kejtik píše:Na jedné straně screen, guilda, která mimo JH nenapadá a věčně útočící Ivory, na druhé straně slovo standy, které má váhu. Zkuste se dohodnout alespoň na tom, jestli byl útok veden proti nosiči dřeva, nebo proti jezdci na koni.

on nosil drevo vo full armore lebo ivori stale k nam chodi a provokuje preto mame seci stale brnenie a on nosil drevo a ked ich tam uvidel isiel sa tam pozriet na koni kto tam je a ked nanho zautocili chcel utiect ale bugol sa mu kon a nasledne utekal dalej do claimu a zavolal nas na pomoc a nez som stihol prist tak ho zabili

Uživatelský avatar
standa
Příspěvky: 27

Re: Report Ivori

Příspěvek#19 » 20 bře 2016 17:30

Takže pro nas to byl jezdec v plne zbroji
Lady Analie of Moonhill
Always remember life is feudal!

Caffe
Příspěvky: 50

Re: Report Ivori

Příspěvek#20 » 20 bře 2016 17:35

To je komédia, pokračujte chlapci. Zábavné čítanie. :lol:

Zpět na “Archiv”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů

cron