Porušení dohody

Zde jsou umístěny dořešené záležitosti, spamy, neaktuální témata atd.
Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Porušení dohody

Příspěvek#1 » 14 bře 2016 18:54

Kazare veřejně, odejděte ze serveru! Mám toho už dost.

Ústní dohoda byla s tebou:- Náborová guilda pro BIA jeden hráč jménem Caffe na serveru + rekruti aktuálně je vás v databázi více než než deset. "Porušení dohody"

Neůtočení na hráče, dodržování pravidel. "porušení dohody"

Neustálé vnucování PvP a po dnešku zpochybnování administrátorovo rozhodování a napadání jeho rozhodování.

Tímto ruším naší dohodu, jděte si svou cestou!



Dám to sem at se to neztratí a rád si počkám na tvou obhajobu
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Kazar
Příspěvky: 14

Re: Porušení dohody

Příspěvek#2 » 14 bře 2016 19:04

Dobre tak zrušil si dohodu. Náborová BIA už nieje náborová BIA ale stará BIA. Keď to tak chceš.

Caffe aj rekruti sú na servery to že koľko nás je tak je úplne jedno. Ty si čakal že tu budú 3-4 ? Že sa BIA rozdelí na 10 serverov a na každom budú hrať 2 ľudia ?

Povedal som ti že nebudeme agresívni. Že budeme mierumilovní a sem tam pôjdeme s niekým zabojovať. Boli sme zatiaľ iba cez JH. Nikoho sme nezničili, nikomu sme nerobili zle.

Neútočíme na hráče, jedno porušenie pravidiel nieje katastrofa za ktoré sme sa ospravedlnili a prijali trest.

PvP sme nikomu nevnucovali. To že vedieme diskusiu v PvP duchu nieje vnucovanie. Sami ste si tu zaviedli pravidlo mimo JH neútočiť. Neútočíme mimo JH tak aké vnucovanie ?

Kedy sme spochybňovali tvoje rozhodnutie ? Vyjadroval som sa na fóre že nikdy NIKDY sme nespochybňovali adminove rozhodnutie !!! Keď ti dojdu argumenty tak napíšeš že zpochybňujeme tvoje rozhodnutie.

To že či má BIA zostať na servery nemusíš rozhodovať ty. Ako si povedal že na to sú tu ankety aby komunita rozhodla.

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: Porušení dohody

Příspěvek#3 » 14 bře 2016 19:25

Děkuju za vyjádření Kazare. Tvůj názor beru v potaz.

Ale svůj názor nezměním a přiznávám spletl jsem se ve vás. Za to se omlouvám komunitě.

Argumety jsem nevyčerpal, jen se tu nebudu pořád vypisovat a slovíčkařit jak malé děcko.

Tentokrát jste přišli vy a požádali o spolupráci, několikrát jste tu psaly at řekne hači a my půjdem. Tak v tom případě jděte!

Slovo na bojišti- "ještě jednou po nás vystřelíš a budem to brát jako vyhlášení války" Co tam tedy lezete když jste mírumilovný?

Caffe aj rekruti sú na servery to že koľko nás je tak je úplne jedno. Ty si čakal že tu budú 3-4 ? Že sa BIA rozdelí na 10 serverov a na každom budú hrať 2 ľudia ?

Ano čekal, tak zněla dohoda. Ale chápu, asi nedokážeš dodržet dohodu.

Neútočíme na hráče, jedno porušenie pravidiel nieje katastrofa za ktoré sme sa ospravedlnili a prijali trest.


Stejně tak jako ty kazare, i já ze sebe nenecham dělat hlupáka. Domníval jsem se že držíte slovo!

Kedy sme spochybňovali tvoje rozhodnutie ? Vyjadroval som sa na fóre že nikdy NIKDY sme nespochybňovali adminove rozhodnutie !!! Keď ti dojdu argumenty tak napíšeš že zpochybňujeme tvoje rozhodnutie.


Mluvit se mluví o mmo, protože je za dveřmi.Ale to je asi tak vše, protože jak jsou nastavená pravidla na serveru je přesný opak toho, jak bude nastaveno mmo.Vrcholem všeho byl zákaz útočení v cizím claimu-krátce vysvětlím.
Místo toho aby se lidi naučili chodit ozbrojeni, schovávali koně, pískali preventivně jestli na ně nejde útok, celkově dávali pozor okolo sebe apod věci nutné k přežití na mmo, tak...No zkrátka hodně štěstí. :fool:
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: Porušení dohody

Příspěvek#4 » 14 bře 2016 19:33

A nevyhrožuj, jo to pod tvou úroven.

Dobre tak zrušil si dohodu. Náborová BIA už nieje náborová BIA ale stará BIA. Keď to tak chceš.
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Rachot
Příspěvky: 11

Re: Porušení dohody

Příspěvek#5 » 14 bře 2016 19:36

Neútočíme na hráče...dneska se snažím ochočit koně, projede Bia, koně vyplaší, zabije, tak jsem radši rychle zdrhl. Po chvilce hledáme zvěř a hned další napadení ze strany Bia. :) Asi vám po včerejšku hodně ležíme v žaludku, že? Nevadí. Odpoledne mě mrzelo, že včerejšek dopadl jak dopadl, beru zpět.

Kazar
Příspěvky: 14

Re: Porušení dohody

Příspěvek#6 » 14 bře 2016 19:54

Vieme že svoj názor nezmeníš a ani sa ho nepokúšame meniť pretože sme zistili že si ho musíte zmeniť sami.

Toto slovíčkarenie je výsledok tvojej práce ! Ty si tu zadal také pravidlá že musíš riešiť každého zabitého koňa.

Keď ma chceš citovať tak ma cituj a nemeň si to podľa toho ako sa ti to hodí. Nenapísal som : "ještě jednou po nás vystřelíš a budem to brát jako vyhlášení války" ale napísal som : "posledný krát si po nás vystrelil". O nijakom vyhlasovaní vojny som nikde nehovoril. Ako keby ste nás nepoznali že na vyhlásenie vojny nepotrebujeme fórum ani global. Keď chcete riešiť vojny a naše stanoviská, pýtajte sa mňa.

Tak teraz si si spochybnil svoje rozhodnutie že o servery nerozhoduješ ty ale komunita. Tak skús zaujať jasné stanovisko ako admin a nie raz si pre a raz si proti.

Dohoda neznela že tu budeme 3-4. Dohoda znela že tu bude náborová guilda a že budeme "dobrí". Dobrí sme a snažíme sa ľudí presvedčiť že niesme len krvilační podvodníci atď. Čo sa aj darí len niekto sa zase nudí a chce si do nás rypnúť.

To že diskusný príspevok bol o tom že chceme aby ľudia sa trochu na MMO pripravili považuješ za spochybňovanie ? To že poviem že server nieje nastavený tak ako na MMO takže sa neprirpavujeme to je spochybňovanie rozhodnutia ? Hači stačí napísať že nestojíš o názor nikoho iného iba svojich vyvolených, daj vedieť, nebudeme sa snažiť.




Rachot nemôžeme zabiť koňa ? Svoje si brániť budeme či už budete v našom dole (aj keď neni v claime ale je náš) alebo budete blízko claimu vyzerať agresívne. To že teba niekto vytrolil a zabil ti koňa čo si tamoval ... tragédia. Nevedel si odkiaľ vietor fúka a ušiel si. Útok na divého koňa nieje útok na teba. Ďalšie útoky zo strany BIA to sú aké ? Že ti zabili kone ? To sú útoky ? To je len reakcia na váš global zo včera.

Caffe
Příspěvky: 50

Re: Porušení dohody

Příspěvek#7 » 14 bře 2016 19:54

To my sme sa splietli v tebe Hači. Dali sme ti seriozny návrh a ty si súhlasil. Potom večer sa porozprávaš s niekým o kom nikto v hre poriadne nepočul a zrazu je všetko inak. Neviem o čo ti ide ale ja osobne sa na tvoj server už nepripojím aj keby si to vyslovene chcel. Nemáme záujem komunikovať ani spolupracovať s niekým kto mení názory ako ja ponožky. Škoda, keby sme vedeli ako sa zachováš absolútne nič by sme s tebou neriešili a nieto, že ešte ponúkali do placu to na čom sme my takisto x hodin odsedeli. Teraz sa cítiš v pozicií sily, pretože máš tú možnosť ale neviem čo tým dosiahneš a ako si pomôžeš. Ale dobre žiadaš nás, aby sme odišli a zatváraš dvere. OK Veľa šťastia ...

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: Porušení dohody

Příspěvek#8 » 14 bře 2016 20:11

Toto slovíčkarenie je výsledok tvojej práce!

A já to slovíčkaření tímto ukončuji. Po pravdě tvůj příspěvek sem nedočetl do konce, je to to samé dokola.


Caffe a já jsem vám dal seriozně do rukou mojí práci a celého týmu TerraSancta. Měli jste zde hráče na stříbrném podnose, ikdyž jsem věděl že hráči o vás nestojí. A vy se odvděčíte hejtama.

Nemáme záujem komunikovať ani spolupracovať s niekým kto mení názory ako ja ponožky- v tom případě měníš ponožky jednou za 14 dní

Já nemíním komunikovat s někým komu se nedá věřit.

Nevím co vy jste dali do placu. Cítím pozici síly? To snad ani né, spíš vaším odchodem cítím klid.

Názor není jen můj ale i dalších hráčů na TerraSancta.

Rozhodně dnes název BIA neslyšíme naposledy, určitě se ještě potkáme. Protože na to aby jste odešli po tomhle, na to jste moc hrdý. Hlavně jak znám Sainse.



Takže zatím naviděnou
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Uživatelský avatar
Sainse
Příspěvky: 52

Re: Porušení dohody

Příspěvek#9 » 14 bře 2016 20:15

Tak já ještě nenapsal že odcházím. Uvidím jak to bude

Kazar
Příspěvky: 14

Re: Porušení dohody

Příspěvek#10 » 14 bře 2016 20:18

Ano radšej si nečítaj príspevok kde ti hovorím čo si si nezapamätal z našej dohody. Komu sa potom nedá veriť.

Zpět na “Archiv”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron