Nefukcni veci

Zde jsou umístěny dořešené záležitosti, spamy, neaktuální témata atd.
Pokemon
Příspěvky: 63

Nefukcni veci

Příspěvek#1 » 01 srp 2016 21:43

Zdravim,
Pisu protoze tu mame par problemu na ktere by se muselo podivat .
Nefunguji preparacky na doplneni Hard staminy , Heraldry nejdou ulozit napise to Interal error. Dekuji za podivani na tyto problemy.

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: Nefukcni veci

Příspěvek#2 » 02 srp 2016 13:37

Zdárec,

o problému s Heraldry víme a řešíme je, do konce týdne by měli být v provozu. Co se týká Hard staminy, to je novinka a soudím že to je otázka spíše na developery.

Nicméně díky za info
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Thallias
Příspěvky: 8

Re: Nefukcni veci

Příspěvek#3 » 02 srp 2016 18:32

Jen potvrzujeme bug s Hard staminou, prestalo tusim fungovat po poslednim update s koncovkou .7 ale mam pocit ze nove vyrobene pod novou verzi jiz funguji. u starych zmizel radek v popisku, ten s efektem. Jakmile se stacknou s temi buglymi, bugnou se vsechny. Jeste overim u naseho dvorniho alchymisty, jestli nove opravdu funguji a dam vedet.

Edit: Tak potvrzeno, veskere drogy na hard po update ztratily popis efektu, ale vsechny nove vyrobene uz opet funguji.

Pokemon
Příspěvky: 63

Re: Nefukcni veci

Příspěvek#4 » 06 srp 2016 22:02

Zdravim jak to vypada pracuje se na te oprave?? :/ brzo bude urcite potreba :/ dekuji za odpoved

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: Nefukcni veci

Příspěvek#5 » 07 srp 2016 17:54

Zdravím, pracujeme ale prozatím bez výsledku. Navíc ted jsem měl týden dovolenou.

Díky za trpělivost
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Thallias
Příspěvky: 8

Re: Nefukcni veci

Příspěvek#6 » 07 srp 2016 22:57

Haci, dekujeme za info. Jinak s preparackama a lahvickama je cosi shnileho ve state life is feudal. Dnes se nam nahodile bugnuly nejake soft HP a stamina vytvory. Lahvicky na staminu se bugnuly svevolne v proutenem kosiku, nestakovaly se, pouze se ze staku odebiralo. Me se bugnuly preparacky pri treninku, pred soubojem jeste fungovaly, ale po tom co jsem spadnul na zem, kdyz mi dosly soft HP a zdvihnul jsem se najednou jiz nemeli popis efektu a nic jiz nepridavali. Snad dalsi patch opravi vice, nez-li pokazi a konecne si odpocines ;)

Srnka
Příspěvky: 6

Re: Nefukcni veci

Příspěvek#7 » 08 srp 2016 13:23

Zjistili jsme další zajímavý bug, a to ten, že když se vleze do Siege engineer shopu, tak se ukáže prázdné menu a žádné recepty :( Poprosil bych někoho z adminů, aby se na to podívali ... samozřejmě také na nefunkční Heraldry, jehož oprava byla slíbena do konce minulého týdne. Děkuji mnohokrát za pochopení a včasnou nápravu těchto problémů :)

Srnka
Příspěvky: 6

Re: Nefukcni veci

Příspěvek#8 » 08 srp 2016 13:25

Nejhorší na tom je, že se zas projevuje staré dobré pravidlo LiF ... s každým novým patchem se rozjebe něco, co fungovalo :(

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: Nefukcni veci

Příspěvek#9 » 08 srp 2016 16:28

Srnka píše:Zjistili jsme další zajímavý bug, a to ten, že když se vleze do Siege engineer shopu, tak se ukáže prázdné menu a žádné recepty :( Poprosil bych někoho z adminů, aby se na to podívali ... samozřejmě také na nefunkční Heraldry, jehož oprava byla slíbena do konce minulého týdne. Děkuji mnohokrát za pochopení a včasnou nápravu těchto problémů :)


Zdravím..

Samozřejmě Heraldy jsem napsal že by měli být funkční do konce týdne, nikterak jsem se tomu nezavázal. Bohužel tohle není pro nás priorita a věnujeme se tomu ve volném čase.

Co se týká ostatních bugů. Jsme rádi že máme od vás zpětnou vazbu na další bugy (Siege engineer shop kouknu na něj) ale myslim si že by bylo dobré obrátit se také na developery hry a dopomoct s jejím odstraněním. Protože pokud my bug opravíme v DB, tak s dalším patchem se tam stejně vrátí a je to nekonečný cyklus.
Není v našich silách zabývat se každý den novým bugem a dělat vývoj za tvůrce hry.

Děkujeme za pochopení a za podporu, konec konců děláte to také pro své herní prostředí ;-)

PS: Heraldy, pokud to bude v našich silách samozřejmě zprovozníme
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: Nefukcni veci

Příspěvek#10 » 08 srp 2016 21:28

Zdravim,

v tuhle chvíly řešíme tabardy. Zatím se nám nedaří je zprovoznit. Ale pro ten případ budeme mít provizorní řešení. A to že si je každá gulda nastaví v monumentu a mi je zapíšeme ručně v DB<spop.

O dalším postupu dám vědět, zatím ještě zkoušíme pár věcí
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Zpět na “Archiv”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron