JH

Zde jsou umístěny dořešené záležitosti, spamy, neaktuální témata atd.
Vili
Příspěvky: 16

JH

Příspěvek#1 » 21 kvě 2016 21:56

Nemohli bysme prosím (do doby, než tu zas budou hrát rozumný počty lidí) vypnout ty JH? Žádny boje se nekonaj, akorát jsou to tři hodiny pro lidi, co přeskakujou zdi stavěním koní/klád a vybíraj sklady. Jestli si mam nějak vybírat mezi dvakrát třihodinovou šichtou dohledu proti zlodějům s levitujícíma věcma nebo volnym večerem o víkendu, tak to tu asi taky zabalim.

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: JH

Příspěvek#2 » 22 kvě 2016 01:59

Ahoj...

Pokud něco někde levituje za účelem překonání překážek. Tak mi o tom dej vědět, hráče dohledám v DB a zabanuju.
Co se týká vypnutí JH, tak bohužel. Jsi taky na PvP serveru a JH k tomuhle serveru patří. V případě že ti tohle nevyhovuje, doporučil bych ti PvE server kde JH nejsou a nemusíš si hlídat záda.
Čas JH můžu zkrátit na dvě hodiny, určitě ale nebudu JH vypínat.

Díky
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Vili
Příspěvky: 16

Re: JH

Příspěvek#3 » 22 kvě 2016 12:34

Jo, kdybych věděl kdo to byl, žejo. :)

"Nelíbí tak jdi hrát jinam" je přesně odpověď, kterou jsem čekal. JH mi nevadí, když je nás alespoň pár online, můžeme se střídat, něco se děje a je to PvP (jako že se bojuje, střílí, taktizuje a tak). Takhle je to PvPlížil, když ho nevidím, je beztrestný, což znamená, že musím tři hodiny stát a čumět na zdi, to je PvP, panečku. ;)

Zkrácení je alespoň něco, uvidíme, jak zlý to bude, co třeba omezení na jeden den (samozřejmě s prodloužením a rozšířením, hned jak se začne dít to PvP, kde lidi vážně bojujou a dělaj takový ty zábavný věci, žejo.)

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: JH

Příspěvek#4 » 22 kvě 2016 12:40

Stačí zanechat levitující věc po hráči co využil bug a já si můžu dohledat v DB kdo jí tam položil. Takže nic fotit nemusíš.

To je celí, nic těžkýho pro hráče.

PS: K tvému pohledu na PvP se nebudu vyjadřovat.
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Vili
Příspěvky: 16

Re: JH

Příspěvek#5 » 23 kvě 2016 09:29

Dobrá, levitující věci si po sobě šikula uklidil, ale nechal tu schůdky z vozu a bedny aby mohl vyskočit ven - mrkneš, kdo to byl?

Edit: tak neuklidil uplne, jsou tu u veze dve klady na miste, kde preskakal dovnitr.

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: JH

Příspěvek#6 » 23 kvě 2016 09:37

ok, nech je tam k večeru na to kouknu
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Salomon
Public Relations
Příspěvky: 70

Re: JH

Příspěvek#7 » 23 kvě 2016 10:12

Jen reakce na to "PvPlížil". Pokud nechceš 3 hodiny stát na hradbách a hlídat, tak doporučuju postavit hrad tak, aby se tam nedalo dostat jinak než sudem nebo katapultem (tedy: příkopy, dvojité hradby, most do hradu a další všelijaké překážky).

Dám příklad:
My si třeba kdysi postavili hrad v bažině, což je samo o sobě dobrý obranný prvek, udělali první okruh kamenných hradeb, pak hluboký příkop v bažině (cca 2,5-3 metry, naplněný pastmi), pak dvě řady palisád a další příkop. Přes příkop vedl dlouhý most, který se mohl kdykoliv sebrat. Nebylo možné se tam dostat i pomocí levitujících věcí (přes první palisády asi jo, ale pak jsi spadl do příkopu a v něm, pokud jsi se nechytil do pasti, jsi musel překonat kamennou dvojitou zeď. Napadá mě jedině si vzít do inventáře spoustu kůry a dělat košíky, ale na překonání hradeb by byla potřeba spousta košíků a tolik námahy za to nestojí.

Další obranné prvky mohou být samozřejmě hory (stavění na everestu nebo na jiném podobném místě) nebo taky voda (rád bych někdy viděl hrad na jezeře nebo na moři, ale nedokážu si představit, že by někdo obětoval tolik času flatováním.

Nicméně ti, co používají bugů k tomu, aby se dostali do nějakého hradu podle mě nepochopili podstatu hry a na tenhle server nepatří. Toť můj názor.
Lady Yennefer, Honorable Member of Templars Guild

Ozem Buchovic
Příspěvky: 17

Re: JH

Příspěvek#8 » 23 kvě 2016 10:17

Nechápem.... Max. počet hráčov na serveri je 13, keď pozerám aktivitu, tak ste tam priemerne štyria online... Mne to vychádza že si to kradnete navzájom.
Maska Divna

ARV
Příspěvky: 56

Re: JH

Příspěvek#9 » 20 čer 2016 06:35

Mrdat už na ten váš server,kde o JH největší oblíbenec Hačiho, Neutron,mně stále boří budovy,když se nemohu bránit,má fakt koule,člověk se tu s tím sere...mrdat! mrdat!

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: JH

Příspěvek#10 » 20 čer 2016 06:55

ARV píše:Mrdat už na ten váš server,kde o JH největší oblíbenec Hačiho, Neutron,mně stále boří budovy,když se nemohu bránit,má fakt koule,člověk se tu s tím sere...mrdat! mrdat!



No jak jinak než to svádět zase na Hačiho, žejo. To jsou argumenty jako kráva! O víkendu jsem ani v lifku nebil, nehledě na to že jsem v sobotu vypínal JH jen kvůli tomu že byly na serveru 2 a chystali se ti to tam zničit. Takže jo, oblíbenec, překazil sem mu sobotní rabování!

Takže se Pane můžeš přesunout jinam, nejsem zvědavej na tvoje výlevy. Jinak si měl napsat na web že tu nebudeš a né ted tady brečet. Nebudu pořád každýmu stát za zadkem a ptát se ho "Budeš na JH, mám ti pohlídat tvůj claim"?? To že o tom nedáš vědět je jen tvá hloupost.

Tak se prosím uklidni s tou oblibou, díky a at se daří!

PS: Ještě bych rád zmínil že tvoje guilda která se připravuje na MMO od tebe utekla na jinej server. Po tom co si znepřátelila hráče na tomhle serveru. Nic proti ale gl na MMO jestli se do tý doby vůbec udržíte pohromadě! :drinks:
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Zpět na “Archiv”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron