Spuštění nového serveru

Zde jsou umístěny dořešené záležitosti, spamy, neaktuální témata atd.

Hlasování: Nechat stávající server,

Anketa končí za 12 kvě 2016 07:22

Nechat stávající server a vyčkávat jestli se bug opraví
8
62%
Založit nový server starý vypnout
5
38%
Založit nový server a pracovat dál na odstranění bugu, po odstranění návrat na starý server
0
Žádná hlasování
Celkem hlasů: 13

Vili
Příspěvky: 16

Re: Spuštění nového serveru

Příspěvek#21 » 09 kvě 2016 21:23

S tím "zkusim" myslím uplně zbytečně slovíčkaříš. Je jasný, že to není stoprocentní akce, páč to prostě nemůže být a je blbost se tvářit, že to zaručeně zvládnu. To platí o všem, žádný stoprocentně jistý řešení nenajdeš. Pořád nemáš jistý, že čistá instalace nebude padat po dvou týdnech hry stejně, nevíš, kdy přijde patch, nebo co se kde může podělat, z principu neexistuje nic lepšího, než nejistý řešení. Riskuješ lidi, protože hrát na serveru, kde je každý měsíc wipe a nikdo neví, co bude zítra, to není uplně pro mě. Udělat něco proto, aby se člověk wipu vyhnul, mi přijde jako docela dobrej nápad.

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: Spuštění nového serveru

Příspěvek#22 » 09 kvě 2016 21:33

Nevím jak jsi přišel na to že jsou tady wipe kvůli podobným věcem. Vždycky byl wipe na žádost hráčů a to z důvodů že už hráči měli všechno vykraftěný (nuda), vyčerpaný povrchoví suroviny, nebylo kde stavět a td. Wipe se tu prováděl přibližně po dvou měsících, problém s hrou jmse vždycky odstranili. Píšeš o něčem o čem nevíš.

Server jede 7 měsíců a poprvé jsem nabídnul hráčům přejít na jiný server z důvodů nestabilního serveru. A nepřiklonil jsem se k tomu co by udělal každý a to k wipe serveru. Snažím se problém řešit a řeším. Bohužel nepouštím každého na vyzvání do db, možná bohu dík..

Víc se tady na webu k tomu vyjadřovat nebudu
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Ozem Buchovic
Příspěvky: 17

Re: Spuštění nového serveru

Příspěvek#23 » 10 kvě 2016 13:25

Tí čo s kľudným svedomím preskakujú na iný server asi ešte neskúšali hrať naplno za alchymistu.... Potom by možno pochopili čo to znamená každé 2-3 týždne stále dookola kombinovať bylinky....
Maska Divna

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: Spuštění nového serveru

Příspěvek#24 » 10 kvě 2016 13:48

V pohodě, server zůstává v provozu!

Dnes odpoledne možná sem tam restartuju server a budu potřebovat replikovat chybu.
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: Spuštění nového serveru

Příspěvek#25 » 10 kvě 2016 16:25

Půl hodiny se snažím shodit server postupem co tu byl zmíněn. A bez šance. Kde je tedy problém??
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: Spuštění nového serveru

Příspěvek#26 » 10 kvě 2016 16:31

Může mi tu někdo ukázat jak shodí server??

Nebo je to opravdu nějaký játro co se nudí a jen dělá bordel..
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Zpět na “Archiv”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron