Nábor hráčů

Zde jsou umístěny dořešené záležitosti, spamy, neaktuální témata atd.
Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: Nábor hráčů

Příspěvek#21 » 21 črc 2019 22:01

oke, nebudu se s tebou hádat.. Je to PvP MMO.. Né každého tahle hra chytne a hodně lidí tohle odradí od hraní. Na místo aby se hrálo v grupě jako to hrajou ostatní hráči v navalu..

Třebas někdy jindy ;-)

"I v lifku jakožto jedinec jsi jak prd v moři a každej tě dřív nebo později stluče" :-)

PS: Kdybych ti tu měl vypsat kolikrát já přišel o lod.... Mam to i natočený :D
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

mishsuli
Příspěvky: 13

Re: Nábor hráčů

Příspěvek#22 » 22 črc 2019 15:25

:) asi sa nechápeme,, mne sa na tom práve nepáči to že každá grupa hra za seba a nie za svoju frakciu... Potom to vyzerá tak že veľký klan si chráni len to svoje a úplne kašle na ostatných spoluhráčov z frakcie,, to tam tie frakcie nemuseli ani byť a mohol si každý klan prípadne každá ally ísť svoje ale tak je to jedno,, za 3 dni mi potopili viac lodí ako za týždeň,, nevadí to má tak nesere,, bojujeme s tým nejak a snažíme sa tu hru pochopiť a nájsť klan s ktorým by sa to dalo plnohodnotne hrať ale je to ťažké keď pri pokuse o nejakú spoluprácu ti hráči napíšu že s tebou nebudú strácať čas... Uvidíme aké budú ďalšie skúsenosti so spoluhráčmi :D :D

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: Nábor hráčů

Příspěvek#23 » 22 črc 2019 15:48

:) Pravdu máš že se nechápeme a vím o čem mluvíš.
Taky jsem začínal v téhle hře a musel sem si vybojovat svoje místo, místo pro TERRS. Z toho důvodu je zde ten nábor, aby každý nemusel začínat jako já a to tak jako ty na dně moře.

Ted jsem v klanu REDS a to jen proto že je nás na klan TERRS málo. Spolupráce zde určitě je, není s nováčkama který nejsou ani na TS, nepopíšou svou polohu a jen výkřikem žadoní v national chatu o pomoc.

Pokud nevěříš ve spolupráci připoj se dnes do hry a pluj se podívat na Portovou Bitvu, jde o přístav Ponce (hned kousek od přístavu La Mona) který budem dnes jako Ruský národ bránit !BEZ RUSKY MLUVÍCÍCH HRÁČŮ! Ruský klan BF se neůčastní.

Trochu nechápu proč si sem tedy psal, když jsi v jiném národě? Aby sis postěžoval jak je to na prd u pirátů? :pardon:

Dost bylo slov, možnosti znáš ;-)

V opačném případě gl u Pirátů
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: Nábor hráčů

Příspěvek#24 » 22 črc 2019 16:01

"Ruské" (Němci-Britové-Holandané-Francouzi-Španělé a td... ani jeden z nich nemluví Rusky) lodstvo bránící obchodníky, při doplnování zásob do přístavu
Přílohy
Screenshot_4.png
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

mishsuli
Příspěvky: 13

Re: Nábor hráčů

Příspěvek#25 » 22 črc 2019 16:44

No hej chcel som sa trošku vysťažovať aký je na mňa svet zlý :D,, a teraz vážne písal som sem či ešte hráte a máte klan no ako si mi odpísal každý hráte niekde inde,, ty si u REDS a predpokladám, že oni neberú neskúsených nováčikov.
Takže možnosti vidím len hrať ďalej a skúšať sa tým predierať a ako si napísal je to všade rovnaké tak sme ostali pri pirátoch...

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: Nábor hráčů

Příspěvek#26 » 22 črc 2019 16:49

Pokud REDS napíšu rádi vezmou nováčka co má zájem dlouhodobě hrát. ;) jj každej je někde, protože nemají rádi ruský chat :D Popravdě já ani nation chat nečtu a používám klanovej.

Na to aby se rozjel samostatný klan TERRS je potřeba alespon 10 aktivních hráčů.

Každopádně díkes za pokec a at se daří ;-)

A třeba se někdy potkáme na moři o7
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

mishsuli
Příspěvky: 13

Re: Nábor hráčů

Příspěvek#27 » 22 črc 2019 16:56

o7
Naposledy upravil(a) mishsuli dne 11 srp 2019 01:14, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: Nábor hráčů

Příspěvek#28 » 22 črc 2019 16:58

know-how? lol :D
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Zpět na “Archiv”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron