BIA2

Prostor pro nějaký ten off topic v rámci pravidel.
Ozem Buchovic
Příspěvky: 17

Re: BIA2

Příspěvek#11 » 29 dub 2016 10:35

Osobne ďakujem za spestrenie dňa (teda u mňa len večera). Neviem ako ostatní, ale mne Vaše nájazdy moc nevadili (najlepší bol Imigrant z Afriky - neviem kto to bol, ale super nápad a akcia) - teda okrem toho pokusu s claimom na dostrel od toho nášho. Aspoň bolo vzrušenie.

Zasa by som to nechcel zažívať každý deň.
Maska Divna

Caffe
Příspěvky: 50

Re: BIA2

Příspěvek#12 » 02 kvě 2016 14:34

Len jedna otázka na na Teba Potky. Písal si to v topicu BIA , že sme strávili veľa času presviedčaním ľudí o našej skutočnej tvári. Ako si to myslel? Veď my sme sa nikdy nepretvarovali, my hráme vždy to svoje , bez ohľadu na názor iných.

Uživatelský avatar
Potky
Admin
Příspěvky: 715

Re: BIA2

Příspěvek#13 » 02 kvě 2016 15:17

To se Kafčo vracíme opět do minulosti a já to nechci znova otevírat. Nicméně na tvůj dotaz odpovím. Kdysi tu byly plány na recruitment hráčů přímo na TerraSancta, kde bylo v plánu začlenit je do BIA a seznámit s technikami hry, bojů, spolupráce... Celkem pěkná myšlenka bez raidů a násilných PvP, o kterých jsme přesvědčily, že na ně nejsou hráči připraveni a většinu to odrazovalo. V době výpadku vašeho současného serveru, jste náš přišli navštívit s jediným úmyslem: killing4fun! :evil: K tomu jsi celkem drze postnul svůj příspěvěk do topicu BIA. Navíc se poté snažit srážet autoritu admina není na místě. Co je mezi jednotlivci neřeším a nikoho jsem veřejně nenařkl. Ovšem občas taky musím zasáhnout, neboť mám svůj názor na věc a pár věcí se mi prostě nelíbí. Např.: Proč se hrdí členové BIA schovávají za jiné nicky? V případě BANu obchází pravidla skrze sekundární postavy? To až tolik neřeším, ale podstatou věci je, že nemám rád když se čistě z pobavení kazí hra jiným. :)

P.S. Do projektu již mnozí investovali více než dost hodin, energie i financí, takže mají právo si tu udržovat svou rovinu. Těší nás kladné ohlasy a ty špatné se musí řešit. ;)
Potky - webmaster, support, co-founder
team member of TerraSancta.cz

Obrázek

Caffe
Příspěvky: 50

Re: BIA2

Příspěvek#14 » 02 kvě 2016 17:00

Viac -menej prvý príspevok a nakoniec aj tie ďalšie boli myslené ako sranda, zábava. Preto som ich dal do voľnej diskusie s cieľom zistiť aká nálada vládne a či aspoň vo voľnej diskusii sa môže diskutovať. Vidím že nálada sa nezmenila a ide sa stále rovnaká línia. Tie nicky - išlo o to, aby hneď nevypukla hromadná panika a veď pre admina nakoniec nie je problém zistiť kto je kto. Ale stále si my neodpovedal na otazku. Ukázali ste pravú tvár. Aká je tá naša pravá tvár? Tie veci, čo si písal sa nakoniec teba netýkali, na tebe by len bolo , či sa ku nám pridáš, rozhodnutie v tejto otázke bolo na tebe. A ešte jedna vec skoro som zabudol na Hanza , ktorý u Vás stále hrá a viem , že sa dobre na tom baví keď ste z neho urobili lovnú zver a viem , že je to len preto , aby si istý ľudia mohli povedať zvíťazil som nad BIA a zabil som ich . V tomto prípade, ale nehovorím o Tebe.

PS: Nabudúce pôjdeme na český paran, nech aj tam si nás teda trocha užijú.

Uživatelský avatar
Potky
Admin
Příspěvky: 715

Re: BIA2

Příspěvek#15 » 02 kvě 2016 18:39

Vaše tvář je taká, jakou ji prezentujete. ;) Pro mě není důležitý vám pošpinit či nablýskat erb BIA. Ať si každý vytvoří obrázek sám. Aktuálně stále nabídky nevyužiji. LiFku jsem věnoval již slušnou hromádku času, takže se věnuji i záležitostem jinde. Otázkou pro mě je, zda-li vůbec do MMO půjdu (až to jednou přijde). Proto nemám registraci ani u nás i WhiteNordy. :)
Potky - webmaster, support, co-founder
team member of TerraSancta.cz

Obrázek

Uživatelský avatar
Hači
Admin
Příspěvky: 655

Re: BIA2

Příspěvek#16 » 02 kvě 2016 18:48

Omlouvám se že vstupuji do Vaší debaty, "nekonečný debaty" Ale vyznělo to tak že jsem z někoho udělal lovnou zvěř.

Ikdyž nemusím nic odůvodňovat a navíc už to opakuji po třetí.
Report 1
Report 2

3.ANO, klan BIA se na oficiálním foru zmiňoval o tom že máme špatná pravidla a že na TerraSancta hrát nebudou. Proto BIA nepotřebuje na našem serveru pravidla a už vůbec nemají právo dávat zde reporty. Nehledě na to máte rádi PvP, přeci tohle vyhledáváte a na Ruských serverech jste již zvyklí.

Udělám vám trochu reklamy na server, už mi to je celkem jedno. ;)
officiální forum Life is Feudal/BIA asi 2 denní bezvýznamná debata která se přesouvá sem

A protože tohle jsou soukromé stránky a soukromý server, pro hráče co hrají na serveru TerraSancta! Doporučuji klanu BIA aby se zaměřila na jiný server, pokud nechtějí dodržovat pravidla serveru a webu. Od ted budu BANovat každého člena z BIA co nebude dodržovat pravidla serveru, webu a to bez upozornění.

Nebýval jsem zastánce BANu, vždy jsem se snažil řešit to jinou cestou. Ale opravdu už na Vás nemám nervi.

Snad je tohle dostatečně srozumitelný a nebudu to muset opět opakovat druhý den ;)

PS: Jděte si tedy na toho Pařana jak říkáte, určitě na Vás čekají a rádi Vás uvidí...


Tohle jsou poslední řádky co bych Vám řekl, slov padlo dost a Life is Feudal není o psacím režimu. V tuto chvíly mě nezajímá žádný názor BIA.

Takže díky, jsem rád že jsem "Vás poznal" a přeji Vám Good Luck MMO
Hači - herní admin, správce, zakladatel
člen týmu TerraSancta.cz

Obrázek

Zpět na “Volná diskuze”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron